Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Koppel Hollandse pistolen, L 38 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 105 cm.
Startpreis 180 EUR

Antiek Frans sabel met heft van hoorn + vergulde bronzen handbescherming. 19e Eeuw. Voorzien van tekst op lemet. 16e imp de chat mars 1869 O. Superieur 1855. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.

Antiek Perzich geweer, L 114 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Perzisch geweer met been-inleg. Penvuur. 1858 Tower. Afmeting: L 114 cm. In goede staat.

Sabel
Startpreis 250 EUR

Kris (Indonesië)
Startpreis 80 EUR

Prachtige oude/antieke Indonesische kris met hardhouten gesneden heft, met Indonesich fabelfiguur. Damast lemet met zilver-inlay. 20e Eeuw. Afmeting: L 46,5 cm. In goede staat.

2x Mambele (werpmes)
Startpreis 500 EUR

Twee oude Afrikaanse mambele werpmessen, waarvan één met gravering. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.

Madoera kris
Startpreis 80 EUR

Indonesische Madoera kris met messing bewerkte schede, heft mist. Afmeting: L 40 cm. In redelijke staat.

Panjang executie kris, L 52 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek Indonesische panjang executie kris met hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.

Oost-Javaanse kris, L 47 cm.
Startpreis 90 EUR

Antiek Oost Javaanse kris met gestoken hardhouten heft. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 47 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 80,5 cm.
Startpreis 120 EUR

Antiek sabel met graveringen op zowel het heft als lemet. G.B.N. 09. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 80,5 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard, L 57 cm.
Startpreis 500 EUR

Antiek Japans Katana zwaard zonder schede. Met Tjchuba/kreeft decor. WO I of WO II. Afmeting: L 57 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard
Startpreis 1.500 EUR

Antiek Japans Katana zwaard. 1900 of ouder. Afmeting: L 104 cm. In goede originele staat.

Decoratief zwaard
Startpreis 40 EUR

Kopie van een Chinees traditioneel zwaard. Hardhout met messing. 21e Eeuw. Afmeting: L 102 cm. In goede staat.

2x Antiek pistool, L 27 - 45 cm.
Startpreis 170 EUR

Twee antieke pistolen. 1x Perzisch, vuursteen. 1x Europees, onklaar. Afmeting: L 27 - 45 cm. In redelijke staat.

Sabel
Startpreis 250 EUR

Antieke dolk + lederen schede, L 49,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Antieke Hollandse dolk door S. de Jager - Haarlem. Met bronzen heft + lederen schede. Afmeting: L 49,5 cm. In goede staat.

2x Kris
Startpreis 60 EUR

Twee antieke Indonesische krissen. 1x Klein, jade/agaat heft + schede. 1x Groot damast. Afmeting: L 24 - 34 cm. In goede staat.

2x Indonesisch blank wapen
Startpreis 60 EUR

Twee Indonesische kapmessen. Houtgesneden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 58 - 64 cm. In goede staat.

Sabel
Startpreis 250 EUR

Sabel
Startpreis 250 EUR

Pistool (randvuur), L 18 cm.
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Lot dolken (5x)
Startpreis 80 EUR

Vijf oude dolken. Onder meer Sperber. Afmeting: L 18 - 40 cm. In goede staat.

Sabel
Startpreis 250 EUR

Sabel
Startpreis 250 EUR