Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Koppel pistolen
Startpreis 300 EUR

Koppel 19e eeuwse pistolen. Penvuur. Groot kaliber. Signaal pistolen. Gemerkt in de loop. Afmeting: L 28 - 30 cm. In goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm.
Startpreis 250 EUR

Prachtig 19e eeuws dubbelloops Belgisch jachtgeweer. Voorzien van goud-inleg (A. Dunkergue Rillet). Met graveringen op de hanen et cetera. Penvuur. Afmeting: L 121 cm. In goede staat.

2x Antieke dolk, L 48 - 59 cm.
Startpreis 100 EUR

Antiek miniatuur kanon, 1900
Startpreis 80 EUR

Sabel
Startpreis 250 EUR

Sabel
Startpreis 250 EUR

Dolk
Startpreis 400 EUR

Sabels
Startpreis 250 EUR

Sabel (Sri Lanka)
Startpreis 250 EUR

Dolk
Startpreis 300 EUR

Lot etnografie (boog, speren, masker)
Startpreis 50 EUR

Lot etnografie. Onder meer; korte boog, speren en Afrikaans masker. 20e Eeuw. Afmeting: 117 - 170 cm. In goede staat.

3x Oosterse kruithoorn
Startpreis 30 EUR