Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.
Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G
Bijzondere glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U
Twee grote 19e eeuwse gebrandschilderde glas in lood vensters met florale decors (minimale beschadiging mogelijk) Cond:G 62x131cm
Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G
Grote glazen waarzeggers bol op houten console, 20e eeuw in goede staat. 27x18ø Cond:G
Gesigneerde glazen vaas ca. 1900 met decor van kasteelruïne, gesigneerd Castell 12x6,5x6,5cm. Cond.: G
Grote moderne kristallen Orrefors vaas in goede staat 22x13x10,5 Cond:G
Antieke kristallen geslepen fruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat, minimale chip mogelijk. 19x24cm
Grote oude gele kunstenaarsvaas, mondgeblazen 1e helft 20e eeuw in goede staat 40,5cm.
Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonbonière 20e eeuw in goede staat 17-21cm.
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Oude kristallen vaas van Copier Leerdam Holland. 20e eeuw in goede staat 14x10 ø cm
Vijf diverse oude kunstenaars vazen: 1x blauw-groene vaas, gesigneerd I.A. Rochere France, 1x oker-roze bolvaas (ongemerkt), 1x oranje-gele vaas (ongemerkt), 1x opaline vaas met gouddecor en 1x grote ...
Kavel van 21 beschilderde oude glazen (kristal en glas) o.a: 3x Boheems (hoofdzakelijk 1e helft 20e eeuw 8-16cm. Cond.: G
Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G
Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G
Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G
Zes oude Grolsch bierflessen Brouwerij de klok Groenlo 23-25,5cm Minimale chip mogelijk Cond:G
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Glazen pelikaan (asbak) 20e eeuw "Vaure Art France" in goede staat 15x13x8cm.
Oude Italiaanse glazen uil met goud 2e helft 20e eeuw 17cm. Cond.: G
Twee delen antiek kristal, waaierkristallen karaf, en een gemberpot facetgeslepen waaier/stervorm 34x44Cond:G