Bijzondere zilver vergulde miskelk, 800/000, met pateen en lepel. Miskelk op een rond geschulpte voet voorzien van een opengewerkte rand, met graveerwerk en 6 medaillons met religieuze voorstelling gemaakt met emaille. De opengewerkte nodus heeft een bloemmotief en opgesoldeerde bloemen en ruitvormige elementen met emaille. De kom zit in een houder met floraal decor. Gemerkt: JOH. ALOYS BRUUN, MUNSTER 1/W. De pateen is voorzien van een markiesvormig gegraveerd element met kruis. Voorzien van een lepeltje met een getorste steel en bewerkt kruisvormig element en een lepeltje met een bladvormig element. ø16x19cm. Totaal ca 790 gram. In zeer goede staat.