Geelgouden zakhorloge, 585/000, met wit emaille wijzerplaat, gemerkt: American Waltham Watch Co. Het horloge is voorzien van een achterdeksel met guilloche bewerking, iets gedeukt, en heeft een metalen stofdeksel. ø 46. Het horloge is geplaatst onder een kunststof stolp. In goede staat