Antiek mahoniehouten commode. Laat biedermeier. Circa 1840. Lichte schades. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten noten/muziekstandaard in Engelse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 56 x 34 cm. In goede staat.
Kersenhouten TV-meubel, met tussenblad welke voorzien is van facet geslepen glas. Afmeting: 72 x 84 x 55 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten barok secretaire met mooi binnenleven, klauwpoten en bronzen beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 101 x 53 x 90 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken zadelkist met snijwerk. 17e - 18e Eeuw. Met tulpen, vogels, familiewapens en renaissance ranken decor. Afmeting: 47 x 90 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 73 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten piedestals met marmeren blad en bronzen versiering. In antiek-stijl. Afmeting: 118 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 48 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kabinet. 18e Eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 230 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.
Twee mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. 1x wortelnoten. 1x Mahonie. Met queen Anne poten. Afmeting: 41 x Ø 44 cm. + 44 x 59 x 62 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten barok secretaire. Gepolitoerd. Louis quinze. Met origineel verguld beslag. Professioneel gerestaureerd. Afmeting:109 x 109 x 60 cm. In zeer goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Duitse barok secretaire van notenhout. 18e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 116 x 126 x 65 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit vertico. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 136 x 95 x 46 cm. In goede staat.
Gerestaureerde wortelnoten Gründerzeit penantkast. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 80 x 82 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel met goede antieke stoffering. Afmeting: 99 x 72 x 64 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuintafel met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Twee hoge Chinese hockers met floraal snijwerk en marmeren blad. Hectagonaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.