Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.
Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...
Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding, bodemmerk en floraal bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.
Zes Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Familie Verte. 19e Eeuw. Eén tazza chips, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm.
Chinees blanc de chine porseleinen figuur. Tijger met wijsheer. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 17,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose Kantonese schotel met floraal/fruit/vlinders en goud decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen monochroom glazuren vaas met zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Gaatje in bodem. Afmeting: H 44,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met pioenroos decor. Afmeting: H 10 x Ø 28,3 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselvazen op bronzen voet. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met ribbels in bloemvorm. Donkerpaars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met kylin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waskom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: H 13 x Ø 26,2 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie verte vazen met figuren in tuin/vleermuis/kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met familie rose decor, figuur met kalebas. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen potten. 1x Celadon dekselpot met oren. 1x Blauw glazuur vaas. Afmeting: H 25 - 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Balustervormig. Iets randfrit. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen olifanten met zadels. Afmeting: 15 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinees porseleinen penselenvaas (brushpot). Wandelaar in landschap decor. Afmeting: 12,2 cm. In goede staat.
Apart 18e eeuws Chinees porseleinen bord met tuin/draak/goud decor. Voorzien van apart bodemmerk. Randfrit. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung schenkkan met zalmkleurig glazuur. Afmeting: 18,4 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met coulissen decor, geisha's, bloemenvaas en hert. Eén schotel chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.
Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung schenkkan met drakenkop/feniks en zotje met blaasinstrument. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antiek Chinees guan yin hoofd van marmer, geplaatst op een teakhouten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi revival kom met floraal decor + bodemmerk, chips/haarlijn. Afmeting: H 8 - Ø 24 cm. Tevens acht borden met pagode decor. Eén bord haarlijn/chips. Rest goed...
Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel. Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.
Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.
Chinees porseleinen familie vert brushpot met figuren/paarden decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloempot met karavaan in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 20 cm. In goede staat.
Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Zittend. 20e Eeuw. Beschadiging aan lint van kalebas. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselpot met bollingen. Landschap met vogel/floraal decor. Randrestauratie + haarlijn in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen ruby red wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vrijmetselaarsbord met symbolen en goudrand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...
Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen bloembak met groen glazuur + gouden tekst op bodem. Afmeting: 7 x 16,3 x 23,7 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerde lithografie. Bamboe bomen met tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 135 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Chinees voorouder portret schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 189 x B 131 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte waterschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees brons. Met bodemmerken. 1x Rechthoekige wierookbrander. 1x Geurverdrijver. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met rondom figuren in berglandschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 18,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese trekpot van brons met draken decor. Afmeting: 20 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari vaas met tuin/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen imari kom met landschap/pagode/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 23,6 cm. In redelijk/goede staat.
Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen schotel met tuin/paradijsvogel decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari scheerbekken. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.