Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Frans klokkenstel, 1880
Startpreis 1.500 EUR

19e Eeuws Frans Carrara marmeren klokkenstel met putti en rozenranken (messing). Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Frans Swagers, Storm bij havenmonding
Startpreis 1.500 EUR

Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat. .

Cornelis Westerbeek, Landschap met rustende koeien
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.

Collier bloedkoralen met gouden streekslot
Startpreis 1.500 EUR

Kapitale bloedkoralen collier met een groot geelgouden streekslot. Collier met 5 rijen met kaasvormige bloedkoralen, ø 8 mm., bevestigd aan een groot geelgouden streekslot met filigrain en bloedkorale...

Omega horloge, witgoud
Startpreis 1.500 EUR

Witgouden vintage horloge, Omega, 585/000, mechanisch, met een rechthoekige kast en een gematteerde gevlochten band. Het horloge is voorzien van een zwarte wijzerplaat. Breedte 20 mm. 16 cm. Brutogewi...

4-Delig zilveren servies op dienblad
Startpreis 1.500 EUR

Groot zilveren theeservies, 833/000 op dienblad, 835/000, model Versailles, met een theekan, melkkan en suikerpot met hout, een lepelvaas en een dienblad.25x15x18cm, 11x8x10cm, 12x9x11cm, 7x7x9cm en 4...

Zilveren relikwie, antiek
Startpreis 1.500 EUR

Antiek zilveren relikwie, 800/000, op een rechthoekig zilveren basement met een plaat met een voorstelling met een stad en op het basement een voorstelling met figuren aan het kruis, INRI, en 2 kniele...

Engelse staande klok, H 230 cm.
Startpreis 1.400 EUR

Gave, 18e eeuwse, Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags-uurwerk, datumaanduiding. Gesigneerd Alex Telfer. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startpreis 1.400 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Collier met een allegro schakel, 3 rijen, en in het midden versierd met een omgeslagen geelgouden, deels gematteerd, element, in het midden in een witgouden ze...

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startpreis 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha met vergulding
Startpreis 1.250 EUR

Grote oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

José Marin, Winters landschap met wolven
Startpreis 1.250 EUR

José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.

Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met oren. Paars. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

5-Delig Chin. kaststel
Startpreis 1.200 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

2x Kanton olielamp, H 64 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Twee bijzonder mooie 19e eeuwse Kantonese familie rose olielampen met oren. Figuren/goud decor, messing monturen. Eén haarlijn 4 cm. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Porseleinen boeddha
Startpreis 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha. Familie Rose. Afmeting: 39,5 x 33 x 35 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Startpreis 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet
Startpreis 1.200 EUR

Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startpreis 1.200 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamant. Wat bolle ring met in het midden een rail bezet met 9 briljant geslepen diamanten. Aan de zijkanten van de ring zit een rand met 9 briljant geslepen diamanten. To...

Zilveren koffieservies, 3 delig
Startpreis 1.200 EUR

Zilveren koffieservies, 3 delig, 833/000, met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, ovaal gevormd met cannelures. Voorzien van houten grepen. jl.: M:1922. Totaal ca 1888 gram. 32x11x33cm. 21x9x21cm...

Gouden choker met diamanten
Startpreis 1.100 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker met een rechthoekige blokjes schakel en in het midden een V-vormig element bezet met 15 briljant geslepen diamanten, totaal 1,16 ct. P/TW Met certific...

Witgouden slangenring met robijn en diamant.
Startpreis 1.100 EUR

Witgouden slangenring, 750/000, met robijn en diamant. Ring met slangvorm met in de kop een gefacetteerde robijn en in het midden een diamant met een oud briljantslijpsel, ø 5 mm SI/P. Breedte kop 35 ...

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 98 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...