Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met dorpsgezicht decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Engels Worchester porselein. Bestaande uit: Cake schaal met floraal decor, chips bloemen. Theepot met floraal decor, haarlijn tuit + chip bloem. Afmeting: 16 - 27 cm. In redelijks...
Duits Rosenthal porseleinen figuur. Koning te paard. Circa 1980. Afmeting: 26 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Groot bisquit porseleinen figuur. Vrouw met Amor. 20e Eeuw. Eén stukje guirlande los erbij. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude porseleinen Wallendorf figuren. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.
Lot porseleinen figuren. Aantal: 32 stuks. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Antiek keramieken jugendstil vaas met messing floraal decor. Circa 1900. Mogelijk ontwerp van Peter Behrens. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.
3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.
15 Stuks waterlandschap tegels in cirkel. Blauw. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse schotels. Pauw schotels. Door de Porcelyne Claeuw. Randschade. Afmeting: Ø 31,8 cm. In redelijke staat.
Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. 20e Eeuw. 1x Murano glazen lampenvoet. 1x Lalique France gesatineerde glazen lampenvoet met lichtgroene kap. Afmeting: H 27 - 32 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen tazza met Romeinse figuren voorstelling. Door E. Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 8 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhout gestoken figuur. Boer met korenschoven. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws compositie metalen figuur met originele polychromie + geëboniseerde houten console. Frankrijk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen eekhoorn geplaatst op houtbelijmde sokkel. Circa 1920. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.
Antiek empire mahoniehouten chiffoniere met zes lades. Lichte schades. Afmeting: 147 x 100 x 48 cm. In redelijke staat.
Antieke octagonale handwerktafel van iepenhout. Met snijwerk poot + vakverdeling. Circa 1870. Afmeting: 74 x 42 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws Ottomaanse dekenkist van teakhout. Geheel met koper beslagen deksel + drie lades. Afmeting: 130 x 55 x 56 cm. In goede staat.
Engelse armleunstoel met lichte florale bekleding. Noten. Circa 1860. Afmeting: 107 x 70 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III hangoortafel met lade en spinnekoppoot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 55 x 115 cm. In goede staat.
Prachtige antieke, Weense snaarregulateur van notenhout. Circa 1880. Afmeting: 110 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws miniatuur wandklok met wekker. Ren. a Paris. Met verguld blikken lijst op hout. Afmeting: H 16 x B 14 cm. In goede staat.
Antiek Carrara marmeren Franse pendule/portaalklok in Louis Seize stijl. Circa 1900. Met bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek sabel met graveringen op zowel het heft als lemet. G.B.N. 09. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: L 80,5 cm. In goede staat.
Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Gietijzeren bijzettafel met ingelegd floraal marmeren blad. Afmeting: 73 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke speeldozen. 1x Art Nouveau met liggend naakt, Reuge. 1x Console met tegel + speelwerk, Frankrijk. 1x Dressoir met boeken + speelwerk, Engeland, circa 1950. Afmeting: 17 - 27 cm. In g...
Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 20 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.
Antiek plated Heilig avondmaal met Latijnse tekst. Klassisistische omranding. 19e Eeuw. Afmeting: 38 x 55,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis met afbeelding van corpus Christi. Kruis is versierd met blad decor. Afmeting: 160 x 78 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Het kruis is geheel versierd met guirlandes en bloemen. Afmeting: 130 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Antiek gipsen plaquette. Ontwerp Pier Pander. 1864 - 1919. Twee zusjes. Circa 1902. Tevens een boek Pier Pander. Afmeting: 25 x 23 x 1 cm. In goede staat.
Jaren 20 Hollandse Amsterdamse School art deco schoollamp van messing met glas, gestilleerd met floraal decor. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Groot massief gietijzeren kruis. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis met corpus Christi. Geheel versierd met zonnebloemen. Afmeting: 130 x 60 x 10 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Titel: Oude schuur 1945. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met een wit-, rood- en geelgouden ring. Breedte 2,8 mm. ø 53. ca 1,4 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 2 rijen bezet met in totaal 10 gefacetteerde robijnen in ronde en markiesvorm. Breedte kop 6 mm. ø 60. ca 2,6 gram. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met parel en diamant. Hanger met een peervorm , opengewerkt met 3 singlecut geslepen diamanten. Centraal op de hanger zit een cultive parel, ø 6,5 mm. Grootte 23x14 mm., inc...
Twee witgouden solitairhangers, 585/000, een achtpoot chaton bezet met ee briljant geslepen diamant, ca 0,10 P. 13 mm., inclusief oog. En een hanger iin de vorm van een klaver met steentje in het midd...
Antieke geelgouden broche, 750/000, met zilver met diamant. Ronde geelgouden rand, gestempeld met de kies, met zilveren opengewerkt element bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel, Middensteen hee...
Geelgouden ring, met een rond gecontourneerde kop voorzien van een witgouden bewerkte rand en bezet met een ovaal gefacetteerde saffier. grootte kop 9,5x10 mm. ø 57. ca 1,9 gram. In goede staat.
Goud met zilveren broche in de vorm van een schorpioen. De schorpioen is versierd met maanstenen en robijnen. Grootte 5,5x3cm. ca 5,0 gram. In goede staat.
Gouden collier en hangers, 585/000, met filigrain. Fijn jasseroncollier met kapitolstok. Aan het collier zit een peervormige hanger met filigrain, knopjes en opgesoldeerde elementen. 5 cm. inclusief o...
Een paar zilver vergulde keelknopen in de vorm van Zeeuwse knoppen. ø 25 mm. ca 14,5 gram. In zeer goede staat.
Ingersoll horloge, automatisch, met een stalen kast voorzien van een skeletuurwerk en aan de voor- en achterzijde een mineraalglas. Aan het horloge zit een zwart leren band met klip. ø kast 45 mm. ref...
Armband met granaat met gouden slot, 585/000. Armband met 4 rijen granaatkralen bevestigd aan een geelgouden slot, vierkant, met een rand met filigrain en een granaatsteen, voorzien van bijpassende go...
Jacques Lemans horloge, automatisch, met ene stalen rond bewerkte kast voorzien van een bronskleurige wijzerplaat, bevestigd aan een bruin leren band. nr.: 660. Aan de leren band zit een stalen clip. ...
Zilveren ronde schaal, 830/000, voorzien van een golvende rand en rijkelijk versierd met floraal decor. Enkele kleine poetsgaatjes, verder in goede staat. ø30x1cm. ca 275 gram.
Opengewerkte zilveren schaal, 916/000, ovaal model met bloemvazen, spijlen en floraal decor. 33x25x6,5cm. ca 240 gram. 20e Eeuw. MT.: José A.Agruna. In goede staat
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, geplaatst op een gecontourneerde houten basement, met een rechthoekige voet. Het comfoor is voorzien van een koperen binnenbak. Het comfoor heeft een bewerkte rand met g...
Klein zilveren theepotje, 833/000, bol model met een bloemelement op het deksel en een bladbewerking bij de greep. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. 15x10x9cm. ca 189 gram. Wat bekrast verder in goed...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een peervormige bak bevestigd aan een steel bekroond met een figuur met geloof, hoop en liefde. 18 cm. MT.: J.Schijfsma, Sneek, jl.: K:1844. ca 32 gram. In goede s...
Zilveren slacouvert, 833/000, voorzien van een lepel en vork met gecontourneerde steel met graveerwerk. Lepel MT.: C.van Baaren, Schoonhoven, jl.: A:1885. Gegraveerd met een K. Vork MT.: A.Kuijlenburg...
Antieke schaar met zilverwerk, 833/000, met floraal decor en een gecontourneerde rokhaak met graveerwerk. Door middel van een jasseronketting bevestigd aan de schaar. 43 cm. In goede staat.
Zilveren snuifdoos, 800/000, gecontourneerd model voorzien van een deksel versierd met gedreven floraal decor en een gegraveerde achterzijde met 10-61842. 7x5x1,7cm. ca 50 gram. In goede staat.
Drie kristallen lodereinflaconnen met zilver, 835/000. Een gecontourneerde flacon met slijpwerk en een zilveren kraag en dop, scharnier kapot. 11 cm. Een ovale flacon met rechthoekig slijpwerk met een...
Zilveren roomkom versierd met allegorische voorstellingen met schepen en putti hoofden. ø13x7cm. ca 144 gram. In goede staat.
Zilveren roomkom, 833/000, klein rond model versierd met voluten en palmetten. ø9x5cm. MT.: F. de Groot Boersma, Sneek, jl.: B:1911. ca 54 gram. Kleine oneffenheid in de rand, verder in goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, met koperen binnenbak, geplaatst met een zilveren houder met lijnendecor op een rond houten basement. MT.: Onduidelijk, jl.: T;1853. ø16x11cm. In redelijk goede staat.
Zilveren doos, 833/000, rond model op 3 pootjes, voorzien van een bewerkte rand met als deksel een zeeuwse knop, van een broekstuk. ø7x4cm. In goede staat. ca 62 gram.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet. MT.: William Adams, Birmingham, jl.: C:1977. ø 7x14,5cm. Bij één kandelaar is het licht gedeukt. 1x in goede staat, 1x in redelijke staat.
Zilveren tafelstuk met 4 vaasjes, 925/000, op ronde voet met een vaas en 3 houders met kleine vaasjes. De vaasjes hebben een rond gecontourneerde rand. MT.: Northern Golgsmiths Co, Birmingham, jl.:B:1...
Zilveren kaasschuif, 833/000. lengte 26,5 cm. jl.:k:1869. ca 107 gram. In zeer goede staat.
Zilveren bonbonmand, 833/000, schuitvormig, gezaagd model met parelrand, geplaatst op 4 bolpoten. 18x7,5x8cm. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. H:1917 . ca 109 gram. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpoten. De doos is volledig voorzien van een ribbewerking. MT.: A.Keun, Groningen, jl.: N:1822. 12x7,5x3cm. ca 175,6 gram. Minimale de...
Col;lier van bloedkoralen, ronde verlopene kralen, ø 4-7 mm. bevestigd aan een langwerpige geelgouden slot. Lengte 41 cm. ca 15,3 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met kylin decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotel. Floraal decor, 18e eeuw. Figuren decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Haarscheuren + tuit beschadigd. Afmeting: 11,8 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 40,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + onderwater decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Antiek Oosterse bronzen boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.
Chinese sieradenkist gemaakt van kersenhout. Met messing versieringen en jade(?) plaquetttes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Floraal/kippen decor. Beide kopjes chips. Beide schotels haarlijn. Met bodemmerk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Lot met 6 delen jade, een brede bangle, met een olifant, een amulet in de vorm van een draak, 2 kleine gesneden amuletten en een beeldje met een aziatisch vrouwfiguur. 12 cm. In goede staat.