Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Gouden oorknoppen met diamant en robijn
Startpreis 1.000 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en robijn. Oorknoppen met een waaierdecor, in het midden zit een markiesvormig geslepen robijn en in de oorknop 26 briljanten diamanten, totaal 0,45 ct. Gr...

Zilveren set, 3-delig
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren koffieservies, 934/000, 3 delig, met een theekan, melkkan en suikerpot geplaatst op een rechthoekige voet met filetrand en 4 bolpoten. Het servies is versierd met cannelures dubbele filetrand...

Zilveren tableau
Startpreis 1.000 EUR

Zilveren tableau, 833/000, schuitvormig opengewerkt model met parelrand. Schoorl, jl.:A: 1910. 37x22x5cm. ca 608 gram. In goede staat.

Chinese vaas in flesvorm, H 46 cm.
Startpreis 950 EUR

Hoge Chinees porseleinen vaas in flesvorm. Familie Rose. Met vogel in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Staande boeddha, H 102 cm.
Startpreis 950 EUR

Groot, staand, Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Boeddha van jade, H 97 cm.
Startpreis 950 EUR

Grote boeddha van groene jade. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Antieke majolica plantenzuil
Startpreis 950 EUR

Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.

2-Delig wortelnoten topbureau
Startpreis 950 EUR

Twee-delig Hollands wortelnoten topbureau met bronzen beslag en mooi binnenleven. Gebogen met kelder. 18e Eeuw. Afmeting: 230 x 102 x 63 cm. In zeer goede staat.

Gouden schakelcollier
Startpreis 950 EUR

Geelgouden collier, 585/000, gemaakt uit rechthoekige blokjes-schakels. ø 3x3mm. Voorzien van een bakslot met veiligheid. lengte 42 cm. ca 25,5 gram. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Startpreis 900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startpreis 900 EUR

Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.

Groene celadon vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Leeuwen
Startpreis 900 EUR

Twee grote bronzen leeuwen in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Willem III vitrinekast. 1860
Startpreis 900 EUR

Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.

Orgelgebogen kabinet, 1750
Startpreis 900 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.

2x Venetiaans figuur
Startpreis 900 EUR

Twee antieke houten gepolychromeerde Venetiaanse figuren. Met wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 87 cm. In goede staat.

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Startpreis 900 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Gouden oorknoppen met diamant en saffier
Startpreis 900 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorknoppen met een ovale vorm, in het midden zit een markiesvormig geslepen saffier en 24 briljant geslepen diamanten verdeeld per oorknop. Groo...

Gouden ring met diamant
Startpreis 900 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een bol montuur, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant en daaromheen in rijen diverse kleine briljant geslepen diamanten gezet i...

Omega Constellation
Startpreis 875 EUR

Prachtige Omega Constellation horloge, damesmodel, automatic, staal met goud, voorzien van een parelmoeren wijzerplaat. ø kast 27,5 mm. In originele doos en met papier, aankoop 2003. Wat gebruiksporen...

2x Chinese dekselvaas, H 62 cm.
Startpreis 850 EUR

Twee grote, 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose dekselvazen met figuren/dieren/floraal/goud decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas beschadigd. Beide deksels gaaf. Afmeting: H 62 cm. In matig...

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Startpreis 850 EUR

Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Peter Klashorst, Bar met figuren
Startpreis 850 EUR

Zeer groot werk van Peter Klashorst, 2019. Bar met figuren. Acryl op linnen. Afmeting: H 162 x B 230 cm. In goede staat.