Chinees porseleinen kom met feniks en floraal decor. Afmeting; H 8,7 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + dubbele blauwe bodemring. Gat in bodem. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in tuin decor rondom. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas, met decor van krijgers te paard rondom. Afmeting: H 61,2 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari wijnkoeler met floraal/goud decor. Randschades, bodem + bovenrand. Afmeting: H 15 x Ø 17,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen inktpot met floraal decor. Cheng Lung. Randfrit glazuur. Afmeting: 5 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Drie delen divers China. Bestaande uit; Zalmkleurige porseleinen theepot met vogel decor. Hardhouten wierookstokjes-houder. Porseleinen vogelvoer houder. Afmeting: 9- 28 cm. In goede staat.
Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kopje met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinese, houtgestoken vergulde boeddha met polychromie en spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met goudkleurig glazuur + tekst. Met bodemmerk. Afmeting; H 4,6 x Ø 5,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte meiping vaas met Chinese goden in landschap + goud decor. Afmeting: H 35,6 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse trekpot met floraal decor, binnenrand deksel gelijmd, haarscheur handgrip. 1x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi kom met baars/steur decor, vier tekens bodemme...
Chinees porseleinen celadon vaas met mintgroen craquelé glazuur + tekst bodem. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden 1x Kang Xi met tuin decor en vier tekens bodemmerk, goed. 1x Cheng Lung met tuin/hert decor, randfrit + chip. Afmeting: Ø 23 - 25,5 cm. In goede staat.
Zware Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte schotel met diverse figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met rondom zotjes decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Chinees boeddha figuur. Bladverguld met spiegelstukjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.