Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/paradijsvogel/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord chip + randfrit. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met tuin decor. 18e Eeuw. Minimale chips beide borden. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 2x Knobbelvaas met landschap/figuren decor, één goed, één beschadigd. 1x Vaas met hoogwaardigheidsbekleders, ingekort. Afmetin...
Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.
Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese plaquettes van brons, voorzien van karakter tekens. Afmeting: Ø 8 - 9,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2x Ø7.5 cm In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met wijsheren en tekst decor. Bodemmerken. Afmeting: H 4 x Ø 5,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine meiping vaas met floraal reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka. Gouache. Afmeting: H 83 x B 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tekst + signatuur decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met steur en baars decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten scepter met jade. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met kersenbloem/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met feniks en floraal decor. Afmeting; H 8,7 x Ø 21,6 cm. In goede staat.