Antiek Italiaanse dekseldoos in boekvorm. Sorento. Afmeting: 11 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Lot met zeven diverse oude kistjes/dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Drie oude lakwerk dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Rusland (floraal decor). 1x Japan (landschap decor). 1x Vogel/floraal decor. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk (sieraden)doos, met speelwerk. Circa 1930. Landschap/pagode decor. Afmeting: 9,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaidoos. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 14 x 22 x 33 cm. In goede staat.
Drie oude Russische lakwerk doosjes met diverse voorstellingen. Gesigneerd. Afmeting: 9 x 12,3 cm. In goede staat.
Grote neo gotische gestoken dekseldoos van eikenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Engelse koloniale antieke schrijfkist met binnenwerk + lade. Met Indiase snijwerk motieven. Slot gemerkt Edwari, inleg mist gedeeltelijk. Afmeting: 20 x 45 x 31 cm. In redelijke staat.
Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antiek en zeldzame dubbele staande petroleumlamp met glazen reservoirs. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antiek zakhorlogehouder/Portre Montre. Figuur houdt horloge, met messing + wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Kristalglazen schaal met zilveren beugel, circa 1860. 1x Kristalglazen olie/azijn-set, circa 1860. 1x Art Nouveau plated bestek aflegger, circa 1920. Afmeting: 20 - 26 cm....
Groot lot met 19 stuks diverse soorten bierpullen. Grotendeels aardewerk en glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.
Interessant lot met twaalf stuks diverse koffiemolens. Diverse maten. Alles begin 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 37 cm. In goede staat.
17e Eeuws bronzen vijzel met fratzen. Frankrijk. Afmeting: H 9,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antiek bewerkte messing bloembakken met figuren in landschap decor. Gesigneerd Bourdon. Circa 1880. Afmeting: 16 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.