Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Lot diverse sieraden en horloges. Seiko, Ruhla en Prisma horloge. Zakhorloge, diverse colliers van parels, agaat en carneool en diverse sieraden met zirconia's. In redelijk goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een hart met blauw saffieren. 15x12mm. ca 1,0 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met een granaatcollier en armband, een broche met granaat en een collier met hanger met emaille. In goede staat.
Lot religieuze kettingen, met rozenkransen uit metaal, hout en kralen. In goede staat
Zilver vergulde hanger/broche, 835/000, met steen. Een achtkantige broche/hanger met bloemelementen op de hoeken en bezet met een rookkwarst. Grootte 31x40 mm. In goede staat
Twee colliers, een collier met 48 rijen met kleine zwarte kraaljes, bevestigd aan een slot gemaakt uit een munt: King & Emperor Eward VII. One Quarter. En een collier met 5 rijen met rode kralen beves...
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Zweedse Gallo tank drukmeter met kwik en procent weergave. Hammerslag beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren pillendoos, 800/000, gemaakt van een zilveren horlogekast, voorzien van een voorstelling met figuren aan de achterzijde. Het deksel is gemaakt van plaat met een voorstelling van een figuur en...
Tafelstuk met een blauw glazen gecontourneerde schaal met aculade vormige rand en goud decor. De schaal is geplaatst op een vierkant gecontourneerde voet met krullen palmetten en volutten. ø 15x20 cm....
Lot zilver met 4 miniaturen, 833/000, een parfumflesje en een fotolijst, 925/000. Miniaturen in de vorm van een jager, man en hond, figuur op de fiets en een ijscokar met figuur. Ca 60 gram. en een ov...
Lot zilveren lepeltjes en lipstickhouder, lot met 6 koffielepels met graveerwerk, 3 diverse lepels en een ronde koker, lipstickhouder met oog. Diverse gehaltes. Totaal ca 104 gram. In redelijk goede s...
Zilveren fotolijst, 835/000, met een brede zilveren band, breedte 1,5 cm. Grootte 21x27cm. Voorzien van houten achterzijde. In goede staat.
Zilveren sleef, 800/000, peervormige bak met een geschulpte rand met schenktuit. Op de bak staat een gravure van een zwijnenkop. Aan de lepel zit een baleinen steel. lengte 34 cm. ca 50 gram. In goede...
Twee specerijenbakjes met zilveren houders, 800/000. Zeskantige bakjes met een band met bloemdecor, geplaatst op een zeskantige bewerkte voet met glazen binnenbakjes. 6,5x3,5x3cm. In goede staat.
Lot zilver met een potlood, broches en een priem. Totaal 28 gram.
Juwelendoosje met dun zilveren opleg en een houten interieur. Met Djokja decor. 15x12x10cm. Stukjes afgebroken. In redelijke staat.
Kapitaal plated dienblad, ovaal model met palmetten en een dubbel bewerkte rand met o.a. culots, acanthusbladeren, rozetten en bloemdecor. In het midden van het dienblad zit een floraal gegraveerde be...
Lot met 2 zilveren miniaturen, 833/000, met een trekkar voorzien van een figuur, wielen wat los. En een comfoor met theepot 3-7cm. Totaal ca 69 gram. In goede staat.