Houtgestoken bacchus bij boomstronk. 19e Eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.
Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier in de stijl van Dmerque. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Groot lot met zilveren hangers, diverse modellen met o.a. malachiet, agaat en rhodochrosiet, medaillon in hartvorm en een hanger met mesje en vijl. In redelijk goede staat. totaal ca 310 gram.
Geelgouden ring, 750/000, met emaille. Een wat bolle ring met vlekkendecor in blauw emaille. Eén stukje ontbreekt. breedte ring 2,9 mm. ø 54. ca 2,6 gram. In goede staat.
Geelgouden rozetring, 750/000, met saffier en diamant. Slagring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, een bewerkte rand met daarin 2 kleine singlecut geslepen diamanten. Breedte kop...
Vintage Seiko Kinetic horloge, bicolour, met een stalen kast en stalen band. Voorzien van een witte wijzerplaat met datumaanduiding. ø kast 39 mm. met reserve-indicator. Voorzien van een sapphlex crys...
Lot met lange zilveren colliers,835/000, 925/000, diverse modellen met o.a. koordschakels, jasseron, anker. ca 339 gram. In goede staat.
Seiko chronograaf horloge, nieuw, voorzien van een zwarte wijzerplaat met witte details. Het horloge heeft een stalen kast en band. ø kast ø 39 mm. caliber 7T92-0DW0. Met originele doos en papieren.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op een ronde voet, versierd met filetranden. ø7x15cm. MT.: Ari D Norman, Birmingham, jl.: W:1996. ca 272 gram met een gevulde voet. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met lijnendecor en een bloemelement met stralende lijnen op het deksel. Voorzien van een gravure aan de binnenzijde van het deksel: Aandenken N...
Inktstel met zilver, 833/000. Inktstel op een rechthoekig gecontourneerde zilveren voet met graveerwerk, voorzien van een zilveren bewerkte greep. Het inktstel heeft 2 kristallen potjes met zilveren d...
Zilveren sigarenkoker, 835/000, rechthoekig model met gelobde bewerking. De doos is voorzien van een hamerslagdecor. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 150 gram. 9x12,5x2,5cm. In goede staat.
Zilveren melkkan, 800/000, op 4 hoge poten met palmetten. De kan heeft een bewerkte rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 12x8x15 cm. ca 186 gram. In goede staat
Kristallen odeurflacon, peervormige flacon met slijpwerk en een geelgouden kraag en dop, 585/000, met gepointilleerd decor. Met binnenstopje. ø3,5x9cm. Enkele deukjes, verder in goede staat.
Zilveren vaas, 925/000, op een ronde voet met de vorm van een bloemkelk. De vaas is rijkelijk versierd met Perzische decor. Met gravure: 1-3-52, 1-9-64. ø 6x16 cm. ca 152 gram. Wat scheef en rand iets...
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met floraal/tuin decor. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.