Groot lot met diverse antieke blikopeners. Circa 1900. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Weense toneelkijker, vernikkeld en met parelmoer belijmd. Simon Waldstein, Hof Optiker, Kohlmarkt 3, Wien. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 4,7 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Grote collectie met wijnetiketten. Frankrijk. 20e Eeuw. Ongebruikt. Honderden. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Lot met acht antieke merklappen. Divers. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek glas-in-lood raam met gotisch geklede dame. Atelier + Prinsenhof te Delft, 1891 - 1937. Door Jan Schouten, 1852 - 1937. Vier vensters met barst. Afmeting: 37 x 43 cm. In redelijk/goe...
Max Cadliner CD-750 Plotter typemachine met toebehoren (reference guide), met originele koffer. Functioneel. Afmeting: 35 x 44 x 10 cm. In goede staat.
Antieke bril met klik-uitklap mechanisme. Emaille met zilverinleg. Frankrijk. Afmeting: 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; sigaren, pop, keramiek, porselein, camera, Limoges et cetera. Afmeting: 6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee instrumenten. 1x Dwarsfluit Eurora Classic. 1x Hardhouten blokfluit Moeck. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Historisme, neo gotische wijwaterhouder met Maria en kindje Jezus. Messing vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Antieke viool in originele cassette. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In goede staat.
Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...
Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...
Joodse kandelaar, Chanoekia, geplaatst op 3 gekrulde poten. De kandelaar is rijkelijk versierd met vergulde versieringen en edelstenen; o.a. turkoois, robijnen, amethist en agaatstenen. 15x25x44cm. In...
Opgezette Afrikaanse impala springbok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Zilver-kleurige, houten model straaljager, op houten basement. 50-er Jaren. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Vier gietijzeren koffie + gehakt molens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ca. 20 - 30 cm. In goede staat.
Exclusieve bontjas Mary Grayo Monte Carlo. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Twee lange dames bontjassen van zeer hoogwaardige kwaliteit. Herkomst zaak uit Monaco. Afmeting: L 100 - 111 cm. In zeer goede staat.
Twee korte dames bontjassen. Afmeting: L 50 - 66 cm. In zeer goede staat.
Chique dames bontjas van Angelo Giannini. Gemaakt van kalfsleer + blauwe bontkraag. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Twee decoratieve brons-kleurige wandconsoles van hout met leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Vier antieke art deco/jugendstil presenteerbladen met keramiek. Duitsland. Twee handgrepen missen, rest goed. Afmeting: 32 - 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke speculaasplanken. 1x van iepenhout, 18e - 19e eeuw. 1x van beukenhout, circa 1900. Afmeting: 36 - 54 cm. In goede staat.
Gietijzeren bijzettafel met ingelegd floraal marmeren blad. Afmeting: 73 x 33 x 33 cm. In goede staat.
Vijf gesigneerde miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Portretten. Afmeting; H 8 x B 7 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whisky 2 MB Recipe Three Special Limited Edition. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Sculte Twentse Whishy. Special Limited Edition 4 MB Recipe One. In originele verpakking. Afmeting: 25,5 x 10,5 x 10 cm. In goede staat.
Groot lot met antieke scheermessen. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staat.
Vier maal divers antiek. 1x Art Deco glazen dekseldoos met zilveren deksel. 1x Vetecoussi parfumverstuiver. 1x Art Nouveau inktstel met briefopener. 1x Inktstel met glas, tafelbel en vergulding. Afmet...
19e Eeuwse Friese tondeldoos + kolentang, t.b.v. Friese staartklok. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Messing haardomranding met twee jugendstil piano kandelaren. Circa 1900. Afmeting haardomranding: 136 x 35 x 17 cm. Afmeting kandelaren: H 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Circa 1860. Tevens goed te gebruiken als wijnkoelers. Afmeting: H 40 - 43 cm. In goede staat.
Twee antieke kerkelijke kandelaren van messing, neo gotisch. Plus een koperen waterketel. 19e Eeuw. Afmeting: 51 - 73 cm. In goede staat.
Antiek koperen aker. 19e Eeuw. Houtbak geheel rondom met koperen nagels. Afmeting; H 30 Ø 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse theestoof van notenhout. Octagonaal. Barok-stijl. Met klauwpoten. Afmeting: 48 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Twee zware gietijzeren vuurbokken met leeuwen. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. Bestaande uit; Jugendstil gietijzeren kindernaaimachine. Compositie metalen beeld. Art Nouveau inktpot van compositie metaal. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee delen divers antiek. 1x Gietijzeren weegschaal, circa 1900. 1x Messing barometer met putti, circa 1900. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Lot met divers koperwerk. 1x Paraplubak. 1x Haardscherm met bewerkte afbeelding van figuren in interieur. 2x Gedraaie kandelaar. Allen circa 1900. Afmeting: haardscherm 86 cm. Afmeting: kandelaar H 32...
Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1900. Afmeting: 22 - 63 cm. In goede staat.
Antiek, bruin-glazen sterilisatieglas, inclusief tandarts attributen. Circa 1920. Afmeting: H 25 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Hardhouten kom/schaal, gestoken uit boomstronk. Afrika? 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Duitse Kienzle autoklok van chroom (veer klok vast) + plaquette van chroom, Koninklijke Nederlandse Automobiel Club (KNAC). Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Deense jaren 60 steengoed lampenvoet door Chris Haselev, voor Jeti Keramiek Denemarken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote geglazuurde terracotta plaquette met voorstelling van Heilige Fransiscus. 1982 Ablamon Faenza Italië. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.
Metalen erts stuk. Pyriet? Afmeting: 7,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil schalen. Circa 1900. 1x Koperen schaal met florale zweepslag. 1x Tin plated schaal met vijver/karper/floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Marmeren zuil/piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Zuid Duitse portretten van gips, geplaatst in zachthouten diepe lijst. Herenportret draagt kroon. Afmeting: 7 x 15 x 16,5 cm. In goede staat.
Art Deco vernikkelde koekjesschaal met blauw-glazen binnenschaal. In de stijl van J. Eisenloeffel, 1870 - 1956. Circa 1925. Enkele gebruikssporen. Afmeting: 18,5 x 15 cm. In goede staat.
Oosterse tafellamp van koper met glazen stenen gedecoreerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Oude Chinese vogelkooi van bamboe, met porseleinen voederbakjes + messing medaillon. Afmeting: 70 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antiek bronzen snavelkan uit Jemen/Sana. Vogel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Lot divers brons + koperwerk. Onder andere; vijzels, kanon, strijkijzer, weegschaal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Stel Chinese cloisonné vazen op sokkel met floraal decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie antieke brievenopeners van messing. Divers. Art Nouveau. Circa 1910. Afmeting: L 20 - 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen noord Afrikaanse Touareg suiker of zout hamer. Met gravering. Afmeting: L 22,2 cm. In goede staat.
Grote koperen tabaksdoos met benen pijpenpluizer welke voorzien is van een zilveren punt. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 9 x 6,5 cm. In goede staat.
Koperen jugendstil inktstel. Holland. Circa 1910. Naar ontwerp van Jan Eisenloeffel. 1876 -1957. Afmeting: 11 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandkapstok-haken met dierenkoppen. Ontwerp Walter Bosse. Oostenrijk. Circa 1950. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Boek 'De Moderne Grafiek' uit 1928. Gerard Sluyter. Met elf originele houtsnedes + gravures. Onder anderen; Else Berg en Erich Wichman. Afmeting: 32 x 25 x 21,8 cm. In goede staat.
Toon Hermans handgesigneerd Kladboek uit 1953. Met diverse gedichten en tekeningen. Lithografieën. Afmeting: 28 x 21 x 2 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl naar Gallé glazen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Messing Saturn tafellamp uit de 80-er jaren. Ontwerp Robert Sonneman. Eén deukje voet. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek hardhouten wandelstok met celluloid. Grip in de vorm van een windhond, met glazen ogen. Circa 1930. Afmeting: L 89 cm. In goede staat.
Laat 18e eeuw corpus Christi van palmhout. Fijngesneden. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws blikken kinder theestoof met ketel. Originele polychromie + familiewapen. Afmeting: 22 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse textiel (borduursel) kunstwerken in vergulde lijst. Floraal decor. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.
Wandgarderobe in de stijl van Charls Eames. Chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 44 x 15 cm. In goede staat.
Pols Potten tafelkandelaar. Ontwerp Erik Pol. Model Twiggy with squirrels. Afmeting: 37 x 24 x 37 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Karel de Grote, Corulus V. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 25,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zware bronzen penning met bijbelse voorstelling. Naar een 15e - 16e eeuwse lakzegel. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Sigarenetui, rechthoekig model aan de voorzijde voorzien van een afbeelding met paarden. Iets gedeukt aan de achterzijde,8,5x7x1,5 cm verder in goede staat.
Vintage Space Age hanglamp. Merk: Zuiver. 70er - 80er Jaren. Afmeting: 39 x Ø 38 cm. In goede staat.
Grote houten modelboot. Zeilboot op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 x 122 cm. In goede staat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.
Antiek beschilderde paraplubak. 19e Eeuw. Aan één zijde met afbeelding van een schip, andere kant een schip met molen. Afmeting: H 50 x Ø 44 cm. In goede staat.
Staande design lamp van het merk Goccia. Geheel van chroom met druppelvormige kap. Afmeting: H 176 x Ø 25 cm. (voet). Minimaal deukje. In goede staat.
Staande design lamp. Italië. Luci Adonis. Design G.F. Frattini. Afmeting; H 190 cm. Ø 35 cm. (voet). In goede staat.
Antiek handgestoken houten barometer, met vergulde en groene beschildering. 19e Eeuw. Frankrijk. Afmeting: 95 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Metalen hanglamp in trompetvorm. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.
Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.
Leuke Pierrot tafellamp. Composiet. Met glazen lichtbol. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee antiek houten kandelaren. Circa 19e eeuw. Frankrijk. Afmeting: H 55 - 67 cm. In goede staat.
Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.