17e Eeuwse Hollandse schijfkandelaar van brons. Afmeting: H 19 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen schijfkandelaren. Holland. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groninger tinnen kraankan met originele beschildering. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen Rembrandt kan met monogram H.A. Met bodemmerk. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
2x Oude/antieke kandelaar/lamp. 1x Neogotisch vergulde messing kaarskandelaar, 19e eeuw. 1x Bronzen lampenvoet, 20e eeuw. Afmeting: 68 - 128 cm. In goede staat.
Grote 8-armige messing bewerkte Joodse kandelaar met turkoois-achtige steen + tekst Jerusalem. 20e Eeuw. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Antiek brons vergulde wandkandelaar. Circa 1860. Afmeting: 30 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Antieke 3-armige brons vergulde wandkandelaar in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 51 x 56 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen Gallé-stijl tafellamp 'dragonfly'. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp met glas-in-lood. Met houten voet en chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote koperen buiten-wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Twee bronzen putti wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee metalen schemerlampen (staalkleurig). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Japanse, bronzen cloisonné tafellamp. eind 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.