Vijf delen divers antiek. Bestaande uit: drie delen antiek tin, 18e - 19e eeuw. Messing dekseldoos, Christmas 1914. Gezangboek, 19e eeuw, met twee aquarellen, sepia. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede sta...
Twee antieke Franse Louis Philippe kaarskandelaren. Marmer met messing + putti. Circa 1870. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
2x Oude/antieke kandelaar/lamp. 1x Neogotisch vergulde messing kaarskandelaar, 19e eeuw. 1x Bronzen lampenvoet, 20e eeuw. Afmeting: 68 - 128 cm. In goede staat.
Kerkelijke neo-gotische kaarskandelaar van messing met schrift. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Grote 8-armige messing bewerkte Joodse kandelaar met turkoois-achtige steen + tekst Jerusalem. 20e Eeuw. Afmeting: H 45,5 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren van messing, met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Grote Hollandse vuurvergulde bronzen kaarskandelaar met klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Twee antieke wandkandelaren van messing. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
Antiek brons vergulde wandkandelaar. Circa 1860. Afmeting: 30 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Antieke 3-armige brons vergulde wandkandelaar in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 51 x 56 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen Gallé-stijl tafellamp 'dragonfly'. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glas-in-lood hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp met glas-in-lood. Met houten voet en chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee grote koperen buiten-wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Jaren 20 Hollandse Amsterdamse School art deco schoollamp van messing met glas, gestilleerd met floraal decor. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee bronzen putti wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee metalen schemerlampen (staalkleurig). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Japanse, bronzen cloisonné tafellamp. eind 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antieke tafellamp, gemaakt van een schelp, geplaatst op een bronzen voet. Circa 1920. Afmeting:H 20,5 cm. In goede staat.
Antieke drie-armige wandlamp van messing. Circa 1890. Historisme. Was mogelijk ooit gaslamp. Afmeting: 39x37x35cm In goede staat.
Drie antieke wandlampen van messing. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.
Figuurlijke tafellamp. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp. Geheel staand op notenhouten voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa H 87 x Ø 52,5 cm. In goede staat.
6-Armige kristallen hanglamp met pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x Ø 60 cm. In goede staat.