Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese celadon pot Ø 10 cm.
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

3 Delen antiek Chinees porselein
Startpreis 180 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...

Vijf Chinese borden Ø 19 - 26 cm.
Startpreis 70 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...

2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Startpreis 130 EUR

Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

Kang Xi vaas, H 20,2 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.

2x Kanton bloempot + onderschotel
Startpreis 600 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.

5x Imari bord Ø 20 - 21,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese godheid, 98 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...

Chinese godheid, 98 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 105 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...

Lot spekstenen beelden (7x)
Startpreis 60 EUR

Lot met zeven stuks diverse oude Oosterse/Chinese spekstenen/natuurstenen figuren. 20e Eeuw. Boeddhistisch. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.

Celadon schaal Ø 27 cm.
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

3x Chinese gemberpot
Startpreis 50 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Startpreis 190 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Kantonese trekpot Ø 8 cm.
Startpreis 120 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 43,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met goden in landschap decor. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 40,3 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 40,3 cm. In goede staat.

3x Capucijne kom Ø 11,3 cm.
Startpreis 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen capucijne kommen met Familie Rose/goud decor. Eén kom goed. Twee kommen haarlijn. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Lot porselein (7x)
Startpreis 80 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein. Capucijne - Imari. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Eén klein kopje chips. Rest goed. Afmeting: 4,5 - Ø 12 cm. In redelijk/goed...

Lot divers Chinees
Startpreis 50 EUR

Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.

Lot Imari (4x)
Startpreis 150 EUR

Vier delen 18e eeuws Imari porselein. China/Japan. Borden/schotels. Divers. Floraal/goud decor. Grote bord is gaaf. Drie borden haarlijn of chip. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese gemberpot Ø 16 cm.
Startpreis 40 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Deksel heeft schade. Afmeting: H 18 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.