Chinees porseleinen vaas met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifant koppen en lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Met Christie's etiketten. Afmeting: 30 x 13 x13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met deksel, voorzien van groene draak decor. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met draken in wolken decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Dikwandig Chinees porseleinen bord met visser/berglandschap decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Afmeting: Ø 28,4 x H 5,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor + goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee aparte 18e eeuws Japans/Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Emaille verf. Eén bodemmerk. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Familie Verte porselein met kraanvogel in tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotel heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met verso gelukstekens. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot, gecontourneerd met theeglazuur. Afmeting: 14,2 cm. In goede staat.
Twee oude hectagonale opengewerkte Chinees porseleinen hockers met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met bloesemboom/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord in bloemvorm met geel glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Familie Verte porselein. 19e Eeuw. 1x Bord, floraal, met bodemmerk, minimale chip. 1x Kom, floraal, met bodemmerk, chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 15,7 - 17,5 cm. In matig/redelijke...
Twee oude Chinese kinderschoenen van zijde/gouddraad. Floraal decor. Handwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse parfumflacons met geisha + meester decor. Circa 1900. 1x Randschade. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie oude Chinese Yixing theepot met opengewerkt deksel, vleermuis decor en bodemmerken. Afmeting: 13 x 17 x Ø 12 cm. In goede staat.
Lot met zeven antieke Chinese lakstempels van natuursteen, met tempelleeuwen, waarvan de twee grote stempels met teksten zijn voorzien. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
4x Drie-delige Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met floraal/zwaluw decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met pioenroos decor + signatuur. Voet ingekort. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.
Lot met 6 delen jade, een brede bangle, met een olifant, een amulet in de vorm van een draak, 2 kleine gesneden amuletten en een beeldje met een aziatisch vrouwfiguur. 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kommen met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In matige staat.
Lot antieke vazen. 2x Imari, 19e eeuw, één randschade. 2x Kutani, 19e eeuw, landschap decor. 3x Europees, Chinees decor, circa 1900, één haarlijn, één chip. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijk/goede sta...
Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Familie in tuin decor. Drie borden haarscheur en chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen draken-vaasjes met reliëf decor. Vier tekens bodemmerk. H m 11,5 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met decor van Chinese balletdanseres, tekst en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met zeldzame figuren in landschap/floraal/goud decor. Vaas is ingekort. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha's in tuin + goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met paradijsvogel/hert decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai voorraadpot. Bamboe/floraal decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
Klein Chinees porseleinen bolvaasje met floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon houder met blauw-groen schubachtig glazuur. Afmeting: 5,5 x 13,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Verte kraanvogel/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal decor. Iets randfrit. Afmeting: H 34 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinese Peking-glazen gemberpot op console. Pot is voorzien van floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Lot divers, China. Onder meer; jade, muntgeld et cetera. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Balustervormig. Iets randfrit. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinese terracotta figuren met glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Antiek hardhouten Chinese sculptuur. Chinese godheid. Circa 1920. Afmeting: H ca. 30 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Wierookbrander met ribbels. 1x Waterschaal met reliëf vissen. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee 17/e18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel swatow Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap + waterval decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
3x Divers oud Chinees muntgeld in houder. Afmeting: Ø 3,7 - 3,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vissenkom met onderwater decor. Veel gebruikssporen. Afmeting: H 36 x Ø 43 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met rondom kippen/kuiken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Frans porseleinen Armorial borden (China), voorzien van wapen en goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Frans porseleinen Armorial borden (China) met wapen en goud decor en Chinese karaktertekens. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met blauw glazuur + reliëf draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met symbolen decor + zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 12 x Ø 16,6 cm. In goede staat.
Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draak. Afmeting: H 8,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met Europees + floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met tuin/vogel decor. 1x Pot met berglandschap decor. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Ingekort + gaatje in de bodem. Voorheen gebruikt als vaaslamp. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen stemkom met wit glazuur + ijzer oxide rood vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Chinees schaaltje van emaille, met geisha in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose oorbeker met mandarijn decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11,5 cm.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen theepot. Octagonaal. Enkele chip. Handgrip gerestaureerd. Afmeting: 11 x 13,5 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuws Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 7,5 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit drie houten consoles t.b.v. Chinees porselein. En één Chinese godheid. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met lynxkoppen, met bodemmerk. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met floraal decor. Haarscheuren + handvat gelijmd. Afmeting: H 12,3 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Kantonese gemberpot. 1x Kantonese vaas. 1x Familie Rose gemberpot. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 25,5 cm. In goede staat.
Lot China. Bestaande uit: Hardhouten lakstempel in de vorm van een foo hond. Twee porseleinen cups met Chinese familie tekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Met dubbele blauw bodemring. Wijsheer in tuin decor. Eén bord chip. Eén bord onderrand schade. Afmeting: Ø 15,4 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi revival vazen met tuin/paradijsvogel decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting; H 15 cm. In goede staat.
Prachtige, 19e eeuws Chinees porseleinen hectagonale Familie Rose bloempot met figuren/floraal/vlinder en goud decor. Eén chip. Afmeting: 12,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Lot met 21 stuks Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 18e Eeuw. Vijf borden gaaf. Eén bord haarlijn + chips. Vijftien borden chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met reliëf landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met koekoek in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,9 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met landschap en floraal decor. Met bodemmerk. Chips. Afmeting: Ø 21,6 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren/bergdorp/tekst + signatuur decor. Afmeting: H 15 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden met draken decor. Beide borden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 - 28,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari theepot met floraal/goud decor. Chip tuit. Deksel mist. Afmeting: 7 x 13,5 x 8,5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vazen met figuren/floraal/dieren en goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: H 31,5 cm. In matige staat.
Twee 18e eeuws Japans porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met landschap/tekst/figuren decor. Afmeting: H 22 x Ø 21 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen dekselpotjes. 2x Zotjes decor + bodemmerk, één potje beschadigd. 1x Capucijne Familie Rose decor, goed. Afmeting: 6 - 7,5 cm. In redelijk/goede staat.