Choker met 2 rijen zwarte kralen en daartussen 3 ovale elementen bezet met fluoriet en een brede rand bezet met veel zirconia's. Grootte element: 33,5x31,5mm. Aan de choker zit een magneetslot. lengte...
Zilveren choker, 925/000, met kleurstenen. Choker met ovale roze zirconia's en ronde witte zirconia's. In het midden is de choker versierd met 9 peervormige donkerroze zirconia's. Breedte 4,5-15 mm. l...
Zilveren armband, 925/000, met kleurstenen. Armband met bruine, rode en geel gefacetteerde stenen. Met bakslot met veiligheid. breedte 19 mm. Lengte 18,5 cm. ca 55 gram. In goede staat.
Lot met 3 zilveren armbanden, 835/000, met een close for ever armband, een armband met grote gourmetschakels en een armband met een brede gevlochten schakel met bakslot en veiligheid. totaal ca 108 gr...
Lot zilveren broches, diverse modellen en gehaltes. Enkelen met stenen. En 4 plated broches. Zilver ca 134 gram. In goede staat.
Lot zilveren lengtecolliers, met diverse soorten colliers, Venetiaans, Gourmet, anker figaro. ca 239 gram. In goede staat.
Elegante zilveren choker, 835/000, met zirconia's. Choker gemaakt uit ronde zetkasten, in het midden met een flexibele driehoekvorm, volledig bezet met zirconiastenen. De choker is voorzien van een ba...
Groot lot met zilveren hangers, diverse modellen met o.a. malachiet, agaat en rhodochrosiet, medaillon in hartvorm en een hanger met mesje en vijl. In redelijk goede staat. totaal ca 310 gram.
Lot zilveren sieraden, streekmodellen met 2 colliers uit filigrainbollen en een bijpassende armband, 3 ringen met o.a. Zeeuwse knop en markesiet, 4 broches o.a. een bijbelsot, diverse hangers met knop...
Zilveren broche/hanger, 925/000, in de vorm van een zeepaard met emaille, markesiet en robijn. 23x50 mm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 750/000, met een diamant. Ring met een chaton en bezet met een diamant met een oud-slijpsel, ø 4 mm. ø 56. ca 2,5 gram. Wat slijtage aan de chaton. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met rode steen. Ring met een opengewerkte kop in bloemvorm, bezet met een rode ovaal gefacetteerde rode steen. Grootte kop 22x18mm. ø 52. ca 4,4 gram. In goede staat.
Collier van snoeren met hematietkralen, ø 2 mm., met een geelgouden sluiting in de vorm van een hanger in V-vorm met een robijn en 11 diamantjes. Grootte slot 13x29 mm. lengte 42 cm. In goede staat.
Zilver vergulde ring, 925/000, met diamanten. Ring met een zilver geoxideerde kop, in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen robijn en daaromheen 2 randen met diamantjes. Grootte kop 20x18m...
Geelgouden ring, 585/000, met 2 rijen bezet met in totaal 10 gefacetteerde robijnen in ronde en markiesvorm. Breedte kop 6 mm. ø 60. ca 2,6 gram. In goede staat.
Set sieraden met granaat, met een zilveren ring, zilver vergulde oorclips en een double hanger met een rozet met granaat. In goede staat.
Drie sieraden met granaat, een double choker en een double staafspeld met granaat. En een ronde zilver vergulde broche met ovale stenen. In goede staat.
Zilver vergulde armband, 925/000, met bollen en rozenkwarts. Armband met ankerschakels en bollen en gefacetteerde kleurstenen bollen in diverse groottes. Lengte 21 cm. In goede staat.
Double armband, Milanees, gevlochten model met een gevlekt decor. Breedte 10 mm. 19 cm. Met bakslot en veiligheid. In goede staat.
Double armband, breed model met bewerkte schakels en aan de zijkant voorzien van gourmetschakels. Voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 12 mm. lengte 18 cm. In goede staat.
Double collier en hanger met jade en maansteen. Venetiaans collier met een ovale hanger met een getorste rand en bezet met een jade steen en een maansteen. Lengte 60 cm. 26x52mm., inclusief eindoog. I...
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een rond gefacetteerde carneool geklemd in 4 dubbel poten. Breedte kop 9,5 mm. ca 1,4 gram. ø 55. In goede staat.