Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot Japans Imari porselein(9x)
Startpreis 70 EUR

Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse dekselvaas
Startpreis 70 EUR

Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Lot Chinese gemberpotten (3x)
Startpreis 70 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

Chinese olifant
Startpreis 80 EUR

Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 80 EUR

Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...

Lot Japans Imari porselein (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Aziatica (8x)
Startpreis 50 EUR

Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Lot divers China/Japan
Startpreis 50 EUR

Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...

Chinese gemberpot
Startpreis 35 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28 cm.
Startpreis 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startpreis 70 EUR

Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese sla-kom
Startpreis 300 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 350 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees bord Ø 22 cm.
Startpreis 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Staande boeddha, H 102 cm.
Startpreis 850 EUR

Groot, gekapt hardstenen staande Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.

Boeddha van jade, H 97 cm.
Startpreis 850 EUR

Grote boeddha van groene jade.met een maansteen op het voorhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.

Chinese plaquette, H 32,5 x B 56,7 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote Chinees porseleinen familie verte plaquette met landschap decor + tekst + signatuur. Afmeting: H 32,5 x B 56,7 cm. In goede staat.

Set van 5 Kang Xi borden Ø 21 cm.
Startpreis 300 EUR

Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Tibetaans reliëf
Startpreis 40 EUR

Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.

Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm.
Startpreis 80 EUR

Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startpreis 170 EUR

Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Japanse schotel Ø 36,7 cm.
Startpreis 80 EUR

Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.

4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 450 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

3x Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startpreis 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.