Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Zilveren ringen
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...

Marmeren klokken stel
Startpreis 500 EUR

Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.

J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden ring met turkoois
Startpreis 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een grote ovale zetkast bezet met een ovale cabouchon turkoois, 18x14mm, de zijkant van de zetkast is opengewerkt met krullen. De band van de ring is v...

Frans klokkenstel, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met bosnimpf. Circa 1900. Brons-kleurig. Breuk in stam vaas. Vrouw mist iets in hand. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 60 cm. ...

Reis ikoon
Ergebnis: 600 EUR

18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat

Witgouden ring met groene steen
Startpreis 180 EUR

Witgouden ring, 585/000, met groene en diamant. rozetring met in het midden een rond gefacetteerde groene steen, met daaromheen een rand met 10 singlecut geslepen diamanten, ca 0,10 ct. ø kop 10 mm. ...

Franse pendule
Startpreis 80 EUR

Antieke Franse onyx pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Barstjes in onyx. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Ring met saffier en parel
Ergebnis: 150 EUR

Ring, 333/000, met saffier en parel. Ring met een ovale bewerkte witte zetkast bezet met 2 rond gefacetteerde saffieren, ø 2,2mm, en een zoetwaterparel, ø 4,5mm. Grootte kop 17x11mm, ø 60, ca 2,4 gram...

Grote vogelkooi
Ergebnis: 180 EUR

Prachtige 19e eeuwse houten gepolichromeerde grote vogelkooi met opschrift Vogel-Vreugd. Afmeting: 70 x 52 x 29 cm. In goede staat.

Franse wit-marmeren pendule
Startpreis 300 EUR

19e Eeuwse Franse wit-marmeren pendule met bronzen figuur. Jorini Freres and Co. a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 56 x 33 x 17 cm. In redelijk/go...

Manchetknopen, jachttrofee
Startpreis 80 EUR

Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw

Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Ergebnis: 5.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen Louis Quinze kabinet met openslaande knieën en origineel beslag. In buitengewoon goede originele staat. Afmeting: 236 x 190 x 65 cm.

Gouden zegelring met lagensteen
Startpreis 225 EUR

Geelgouden zegelring, 585/000, met lagensteen. Massieve ring met een achtkantig geslepen grijze lagensteen. Grootte kop: 16x13mm. ø 61, ca 8,5 gram. In goede staat

Antieke Islamitische benen plaquette
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Islamitische benen plaquette met afbeelding moskee + tekst. Afmeting: H 12 x B 10 cm. In goede staat.

Zilveren slavenband met bollen
Startpreis 60 EUR

Zilveren klemband, 835/000, met bollen aan de uiteindes. ø bol 10 mm. ø armband 62 mm. ca 24,8 gram. In zeer goede staat

Sideboard met glazen deuren
Ergebnis: 350 EUR

Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren
Startpreis 140 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en zirconia
Ergebnis: 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en zirconia. Ring met een ruiutvormige kop bezet met zirconia's en in het midden voorzien van een vierkant geslepen saffier. Breedte ring 13 mm. ca 5,8 gram. ø 59...

Salontafel met bronzen figuur
Ergebnis: 350 EUR

Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden met filigrain
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.

Petroleum lamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.

Prachtige gestoken voltaire stoel
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.

Lot koperwerk op dienblad
Startpreis 100 EUR

Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.

Zilveren armband met bedels
Startpreis 50 EUR

Zilveren jasseronarmband, 835/000, met 10 zilveren bedels. 18 cm. voorzine van veiligheidsketting. ca 19,7 gram.In goede staat

4-Laden commode, Louis Philippe
Startpreis 250 EUR

Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.

Gietijzeren etagere
Ergebnis: 80 EUR

Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Franse tafel petroleumlamp, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Zilveren zakhorloge
Ergebnis: 140 EUR

Zilveren zakhorloge met zilveren horlogeketting, 800/000. Horloge, ø38mm, met sleutelopwinding en een witte emaille wijzerplaat, voorzien van een zilveren geschakelde ketting, één stukje ontbreekt. 27...

Collier van zoetwaterparels
Ergebnis: 40 EUR

Collier van witte zoetwaterparels, geknoopt en bevestigd aan een witmetalen veeroog. ø parel 11 mm. lengte 45 cm. Nieuw

2x Italiaanse stoelen
Startpreis 150 EUR

Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

Lamp, Man met lantaarn
Startpreis 90 EUR

Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Byoux broche in etui
Ergebnis: 80 EUR

Antieke byoux broche, Art Deco stijl in originele etui. Broche uit witmetaal met strasstenen waarvan het middelste gedeelte los te maken is en als oorclip gedragen kan worden. Eén steentje ontbreekt. ...

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 150 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek
Ergebnis: 80 EUR

Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.

Gouden medaillon met paarse steen
Startpreis 600 EUR

Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...

Eiken 4-laden commode
Startpreis 150 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.

Oude Engelse microscoop, 1920
Startpreis 50 EUR

Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

Chinese piedestal
Ergebnis: 120 EUR

Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren spaarpotten
Startpreis 40 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Engelse armleunstoel
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.

Zilveren ring en oorstekers met turkoois
Startpreis 60 EUR

Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...

2x Gründer armstoelen
Startpreis 400 EUR

Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.

Witgouden ring met diamant en saffier
Startpreis 275 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...

Eiken buffetkast
Startpreis 400 EUR

Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.

Lot edelstenen
Ergebnis: 80 EUR

Lot edelstenen met 2 ovaal gefacetteerde saffieren, 5,21ct en 5,98 ct, met insluitsels, een ovaal gefacetteerde lichtblauw topaas, 6,15ct, een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,58 ct en een ovaal g...

Eikenhouten kapstok, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.

Commode, Franse stijl
Startpreis 640 EUR

Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.

Louis Quinze kabinet
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek dressoir, 1870
Ergebnis: 100 EUR

Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 101 x 220 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur. Rond gerafeld. Afmeting: 101 x 220 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch kleed, 138 x 74 cm.
Startpreis 25 EUR

Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startpreis 350 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

3x Beeldjes, Vrouwen
Ergebnis: 70 EUR

Drie bronzen jugendstil- stijl damesfiguren, 20e eeuw, Afmeting 23-30 cm., In goede staat

Antiek bronzen figuur, Jongen met pet en sigaret
Startpreis 175 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Jongen met pet en sigaret. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

2x Bronzen beeldjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

Annagroen vaas
Startpreis 80 EUR

Grote oude Annagroen glazen vaas. Uraniumglas. Mogelijk Copier Leerdam. Circa 1940. Afmeting: H 25 x Ø 16 cm. In goede staat.

2x Boheemse glazen bokalen
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.

3x Boheems kristalglas
Startpreis 40 EUR

Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

2x Bisquit putti's
Startpreis 500 EUR

Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica paraplubak
Startpreis 180 EUR

Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.

2x Fayence Hanau, 18e eeuw
Ergebnis: 110 EUR

Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.

Porseleinen beeldengroep
Ergebnis: 425 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

2x 6-Pas tegeltableau
Ergebnis: 50 EUR

Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

Porseleinen jachthond
Startpreis 100 EUR

Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2x Porseleinen figuren
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tegel
Ergebnis: 80 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

2x Terracotta wand sierschotels
Startpreis 30 EUR

Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Bowlpot, 1930
Startpreis 40 EUR

Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

3x Makkumer schotels
Startpreis 90 EUR

Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

3 Delen Delfts blauw
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Ergebnis: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.

4x Kantonese/Chinese vazen
Ergebnis: 400 EUR

Vier oude/antieke Chinese/Kantonese vazen met krijger decor + bodemmerk. Grote vaas heeft chip, verder in goede staat. Afmeting: 15 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 425 EUR

Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese borden
Startpreis 100 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaan de uit: Twee maal landschappen met kraanvogels, 1x gaaf, 1x gelijmd. Eén Kang Xi bord, floraal/vogel decor, beschadigd. Afmeting: Ø 24 - 28 ...

2x Familie Rose borden
Startpreis 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Groot bord heeft haarlijn. Afmeting: Ø 23 - Ø 26 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Ergebnis: 90 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...

Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 2.250 EUR

Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 1.100 EUR

Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte knobbelvaas met floraal/draak decor en vier tekens bodemmerk. Hals gelijmd. Afmeting: H 30 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Chinese olielamp
Ergebnis: 425 EUR

Chinees porseleinen olielamp met vogelkop en creme-kleurig glazuur. Afmeting: H 27 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kom
Ergebnis: 700 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Japanse erotische dolk
Startpreis 200 EUR

Japanse benen gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startpreis 400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kop en schotel
Startpreis 400 EUR

Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.