Ketut Danawirawan Bali. Kaketoes in bloeiende boom. Batik op linnen. Afmeting: H 120 x B 85 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.
Antiek koperen melkaad. 19e Eeuw. Werd vroeger gebruikt voor het opromen van melk. Afmeting: 15 x 48 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met herderin en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.
Twee Zuid-Amerikaanse terracotta figuren, Maya. Eén maal man spuugt met hoofdbedekking, bodemvondst. Eén maal vaas met figuren, 20e eeuw, later gesigneerd Dien Mark. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede sta...
Grote antieke Duitse tabakspijp met twee tabakreservoirs. Wildvoorstelling. Circa 1900. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Poldergezicht met rietsnijders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas, baluster-vormig. 21e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Ernest Komanski. 20e Eeuw. Vrouw met trap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Damasten servet. Circa 1955. Ontwerp M.C. Escher. 1898 - 1972. Met zeepaarden/vissen decor. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met slag met daartussen een spiegelchaton bezet met een roos geslepen diamant, ø 3,8mm. ø 68 ca 2,5 gram. In goede staat
Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.
Lot zilver met een rond bonbonmandje, 833/000, doos, 800/000 en een lepeltje met munt. En een alpaca tasje met beugel. totaal zilver ca 130 gram.
Zilveren strooibus, 833/000, peervormig op ronde voet met cannelures en floraal decor. Gekeurd in Alkmaar. Gerepareerd bij voet met aanzet bij de strooier. ø7x12,5cm. ca 103 gram. In goede staat
Fraai 925/000 zilveren bonbonschaal met florale graveringen, omgeslagen rand, hengsel en staand op vier bolpootjes. Anno 1994. Afmeting: 13,5 x 10,5 cm. Gewicht: circa 140 gram. In goede staat.
Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Fraai geëtst geslepen kristallen kelkglas op 835/000 zilveren poot. Met floraal gedreven afbeeldingen. Afmeting: 7 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Vier delen kristal met zilver, met een zoutvaatje op zilveren voet, enkele chips, een mosterdpotje met zilveren deksel, een theebus, wat scheef, met zilveren voet en deksel met kraag en een 2 kleuren ...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een strijdwagen met 4 paarden, MT.: Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988, 7x3x4cm, en een stoommachine met figuur, MT.: Menegatti FLLI Vicenza, 1949-2008. 5x3x6cm. T...
Zilveren tabaksdoos, 833/000, aan de bovenzijde voorzien van een getrembleerde bewerking. de randen zijn voorzien van een ribdecor. MT.: A. van der Sluijs, Schoonhoven, jl.:Z:1859. 13x8x2,5cm.ca 108 g...
Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...
Cassette met zilveren gembercouvert, 833/000. Couvert met een lepel en vork voorzien van een deels getorste steel en versierd met graveerwerk. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.:D:1888. 19 cm,...
Kralentas met zilveren papegaaienbeugel en rokhaak beiden versierd met graveerwerk. Vermoedelijk Adrianus Verroen, Schoonhoven, eind 18e eeuw. In goede staat 18x43cm.
Massieve zilveren visschep, 833/000, met een schep voorzien van gegraveerde acanthusbladeren, bevestigd aan een ivoren greep. MT.: J.helweg, Amsterdam jl.: H:1842. 27 cm. totaal ca 157 gram. In goede ...
Achtkantig dekseldoosje uit schildpad op 4 ivoren pootje gevuld met 12 zilveren lepeltjes in diverse modellen. 835/000. Totaal ca 75 gram. In goede staat
Grote zilveren soepsleef, 833/000, met ronde bak en een gehamerde steel met organisch decor. 30 cm. ca 191 gram. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:T:1929. In goede staat
Grote zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met spijlendecor en een gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Geplaatst op een ovale ring met parelrand. 34x24x13cm. ca 527 gram. Div...
Zilveren dekseldoos, 835/000, rechthoekig model versierd met Perzisch decor op het scharnierende deksel en aan de zijkanten. 18x10x3cm. Perzië totaal ca 450 gram. In goede staat
Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...