Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900 4296
Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Notenhouten schrijfbureau 4297
Notenhouten schrijfbureau

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Louis Quinze secretaire, 1760 4298
Louis Quinze secretaire, 1760

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
Art Deco-stijl boekenkast 4299
Art Deco-stijl boekenkast

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Antiek Engels rolbureau 4300
Antiek Engels rolbureau

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
19e Eeuwse eiken kist 4302
19e Eeuwse eiken kist

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm 4303
Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Houten zuil 4304
Houten zuil

Ergebnis:

80 EUR

Sideboard met glazen deuren 4306
Sideboard met glazen deuren
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Empire-stijl spiegel, 136 x 65 cm 4307
Empire-stijl spiegel, 136 x 65 cm

Ergebnis:

160 EUR

Spiegel met lithografie achter glas 4308
Spiegel met lithografie achter glas
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Engelse boekenkast 4309
Engelse boekenkast

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Wortelnoten commode 4311
Wortelnoten commode

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Eiken Empire kast , 1820 4312
Eiken Empire kast , 1820

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Lederen bank (kasteelmodel) 4313
Lederen bank (kasteelmodel)

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4314
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast

Ergebnis:

1.400 EUR

Hollandse bonheur, 1860 4315
Hollandse bonheur, 1860
Startpreis 400 EUR
Kersen commode 4316
Kersen commode
Startpreis 150 EUR