Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde porseleinen lampenvoet met portret naar Frans Hals en goud decor. Afmeting: 51 x 20 cm ø. In goede staat.
Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Art Deco keramieken lampetstel. Circa 1930. Afmeting: 32 x 35 cm ø. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Antieke bisquit porseleinen Jugendstil wandplaquette met vrouw. Circa 1915. Alleen genummerd 10. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...
Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en pauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse Kutani porseleinen vaas met floraal, schildpad, goud, vogels, kraanvogels, geisha's decor. Afmeting: 55 x 31 cm ø. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Imari. Eén grote sierschotel, floraal/goud decor, bodemmerk. Eén grote diepe schaal, floraal. Afmeting: ø 31 cm. / 11 x 24 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Twee diepe bordjes, floraal. Beide bordjes gerestaureerd. Eén bord floraal, paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 16 - 22 cm. In rede...
Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.