Ovaal geribbeld 835/000 zilveren pepermuntdoosje. Mr. H. Hartman-Schoonhoven. Circa 1890. Afmeting: 5 x 4 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62890, SNCB 6001 en 1x Diesellok 62835, WLB ER 20-008, beide in originele verpakking en in goede staat.
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Grote geelgouden ring, 585/000, met blauwe spinel. Ring met een bloemvormige zetkast bezet met een rond gefacetteerde blauw spinel, ø 18 mm. ø 55. ca 10,1 gram. In goede staat
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Guilliaume Corneille, 1988. Nr. 181/200. Duif met compositie muzikant. Litho op papier. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van 4 rijen gefacettteerde gitkralen, ø10 mm, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met git en filigrain versiering. 833/000. lengte 39 cm. Enkele verschillende kralen.
Fraai zilver verguld collier, 925/000, met vossenstaart schakel, in het midden versierd met bewerkte staven in een aculade vorm, verlopend in breedte, wit/ rosé en geel vergulding. Voorzien van bakslo...
F.Subat? '54. Kleurrijk landschap met gebouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 72 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke, bijzondere gravures Amsterdam. 17e - 18e Eeuw. Eén maal landkaart Amsterdam 1593 - 1613. Vergroting, handingekleurd. Eén maal Amsterdam. De waterkant van 't IJ te sien. Handingekleurd. G...
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43416, DR E94 003 en 1x E-lok 43613, FS E636 284, beide in originele verpakking en in goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...