Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3-Delige haard voorzet
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.

Gouden rozetring met diamant
Ergebnis: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een witgouden rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. ø rozet 8 mm. ca 1,8 gram. ø 56. In goede staat

2x Grote Imari dekselvazen
Ergebnis: 400 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese kop en schotels (5x)
Ergebnis: 275 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Art Nouveau haardomranding
Ergebnis: 50 EUR

Messing Art Nouveau haardomranding. Circa 1915. Afmeting: 25 x 134 x 35 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese kop en schotels
Ergebnis: 675 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startpreis 400 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met zwart marmer. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 35 x 16 cm. In goede staat.

Doxa spoorweg horloge
Ergebnis: 100 EUR

Groot stalen spoorweghorloge, Doxa, met een witte wijzerplaat versierd met gekleurde emaille details. Getekend aan de binnenzijde met Medaille d'or Milan 1906, DOXA Hors Concours, Liege 1905. ø 70 mm....

50er Jaren glas-in-lood venster
Startpreis 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Grote bronzen vijzel, 1880
Startpreis 150 EUR

Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Ergebnis: 30 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

Gouden ring
Startpreis 125 EUR

Geelgouden ring, 750/000, gemaakt uit panteraschakels en in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen saffier. ø ca 62, ca 3,2 gram. In goede staat

Lot gouden oorknoppen parel
Ergebnis: 120 EUR

Twee paar geelgouden oorknoppen, 585/000, met parel. totaal ca 5,6 gram. In goede staat

3 Zilveren slavenbanden
Ergebnis: 45 EUR

Drie zilveren slavenbanden, 835/000, 2 armbanden met dopsluiting, waarvan één met bewerking en een gladde armband met scharnier. 7-9 mm. ø 2x 54x60mm en 1x 61x68mm. totaal ca 55 gram. In goede staat

Zilveren inktstel, 1850
Startpreis 160 EUR

Inktstel met zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met graveerwerk, geplaatst op 4 gekrulde poten en een zilveren greep. Voorzien van 2 kristallen geslepen potjes met zilveren dopjes met graveer...

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Ergebnis: 180 EUR

Gouden oorstekers, 585/000 met diamant en saffier. Oorstekers met witgouden ronde knoppen bezet met een rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier met een rand met diamanten met 9 di...

Gouden ring met diamant
Startpreis 90 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat

Zilveren beugeltas
Startpreis 130 EUR

Tas met zilver beugel, 833/000, gecontourneerd model met gegraveerde Oud Hollandse voorstelling. Voorzien van ketting en draagoog. MT.: A.H.Lazonder, Schoonhoven jl.:Y:1833. Het geheel is bevestigd aa...

Zilveren dienblad
Ergebnis: 450 EUR

Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat

Zilveren muziekdoos
Ergebnis: 2.850 EUR

Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...

19e Eeuwse Russische beker
Startpreis 600 EUR

19e Eeuwse Russische zilveren beker, 84 zolotniks, 875/000, met florale bewerking en voorzien van schilden, één voorzien van gravure C.V.V. St Petersburg, 1842. Geplaatst op ronde voet met bewerking. ...

Zilveren fotolijst
Ergebnis: 75 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.

2 Fotolijsten met zilver
Ergebnis: 100 EUR

Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...

Japanse Nagatina
Ergebnis: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.