19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een witgouden rozet bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,32 ct. ø rozet 8 mm. ca 1,8 gram. ø 56. In goede staat
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Messing Art Nouveau haardomranding. Circa 1915. Afmeting: 25 x 134 x 35 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule met zwart marmer. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 48 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Groot stalen spoorweghorloge, Doxa, met een witte wijzerplaat versierd met gekleurde emaille details. Getekend aan de binnenzijde met Medaille d'or Milan 1906, DOXA Hors Concours, Liege 1905. ø 70 mm....
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, gemaakt uit panteraschakels en in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen saffier. ø ca 62, ca 3,2 gram. In goede staat
Twee paar geelgouden oorknoppen, 585/000, met parel. totaal ca 5,6 gram. In goede staat
Drie zilveren slavenbanden, 835/000, 2 armbanden met dopsluiting, waarvan één met bewerking en een gladde armband met scharnier. 7-9 mm. ø 2x 54x60mm en 1x 61x68mm. totaal ca 55 gram. In goede staat
Inktstel met zilveren houder, rechthoekig gecontourneerd met graveerwerk, geplaatst op 4 gekrulde poten en een zilveren greep. Voorzien van 2 kristallen geslepen potjes met zilveren dopjes met graveer...
Gouden oorstekers, 585/000 met diamant en saffier. Oorstekers met witgouden ronde knoppen bezet met een rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier met een rand met diamanten met 9 di...
Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat
Tas met zilver beugel, 833/000, gecontourneerd model met gegraveerde Oud Hollandse voorstelling. Voorzien van ketting en draagoog. MT.: A.H.Lazonder, Schoonhoven jl.:Y:1833. Het geheel is bevestigd aa...
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Bijzondere zilveren muziekdoos, 925/000, rechthoekige muziekdoos, met vogeltje, versierd met putti en floraal decor. Op de doos staat een putto met stok. De doos is bevestigd op een zilveren basement ...
19e Eeuwse Russische zilveren beker, 84 zolotniks, 875/000, met florale bewerking en voorzien van schilden, één voorzien van gravure C.V.V. St Petersburg, 1842. Geplaatst op ronde voet met bewerking. ...
Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.
Stel met twee fotolijsten met zilver, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met voluten en cartouche en een velouren achterzijde. London jl.:D:1978. 15x20cm. wat kleine (poets) gaatjes, verder in goede ...
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.