Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet 4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Eiken Empire kast , 1820 4001
Eiken Empire kast , 1820

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Louis Seize secretaire 4002
Louis Seize secretaire

Ergebnis:

1.800 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4003
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startpreis 1.500 EUR
18e Eeuws kabinet met beslag 4004
18e Eeuws kabinet met beslag
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Vergulde historisme spiegel 4005
Vergulde historisme spiegel

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Commode ingelegd met ivoor 4006
Commode ingelegd met ivoor

Ergebnis:

3.100 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4007
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
Startpreis 1.500 EUR
2x 19e Eeuwse Empire stoelen 4008
2x 19e Eeuwse Empire stoelen
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

Ergebnis:

600 EUR

Hollandse porseleinkast 4010
Hollandse porseleinkast
Startpreis 1.000 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4011
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
Startpreis 550 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4012
Startpreis 550 EUR
Verkauft
Antiek wortelnoten damessecretaire 4013
Antiek wortelnoten damessecretaire

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Vitrinekast met brons 4014
Vitrinekast met brons

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Hoek-vitrinekast 4015
Hoek-vitrinekast

Ergebnis:

300 EUR

Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4016
Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startpreis 1.700 EUR
Verkauft
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast 4017
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast

Ergebnis:

450 EUR

Beschilderd tafelblad 'Ameland' 4018
Beschilderd tafelblad 'Ameland'
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Antiek Duits schrijfbureau, 1920 4019
Antiek Duits schrijfbureau, 1920

Ergebnis:

400 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal 4020
Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Startpreis 250 EUR
Porseleinkast met intarsia 4021
Porseleinkast met intarsia
Startpreis 800 EUR
Franse commode van rozenhout 4022
Franse commode van rozenhout
Startpreis 450 EUR
Frans kastje van rozenhout 4023
Frans kastje van rozenhout
Startpreis 500 EUR