Gouden ring, 585/000, met diamant. Fantasiering met in het midden 2 briljant geslepen diamanten in een optaande chaton met aan de zijkanten 2 krullen bezet met een diamantje. Totaal ca 0,14 ct. ca 2,6...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven en geciseleerd model op ovale voet met floraal decor met een rand met getrembleerd patroon. Voorzien van grepen met putti's en bokalen met bloemen. MT.:...
Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal gecontourneerd model op een ovale voet met gelobde bewerking, geplaatst op een houten basement met aculadevorm. De deksel is voorzien van een knop in de vorm van een...
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
Bijbel met bruin lederen bewerkte kaft voorzien van dubbele zilveren sloten en rand. Bijbel met goud op snee, voorzien van dubbele gecontourneerde sloten met voorstellingen en een opengewerkte rand me...
Zilveren klemband, 925/000, met een gezaagd Oosters decor, met getrembleerde bewerking. breedte 23 mm. ca 35 gram. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Gouden rozetten bezet met 9 gefacetteerde granaten. ø 14 mm. ca 4,1 gram. In goede staat
Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...
Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...
Kristallen inktpot met zilveren dop en hals, 925/000, Sheaffer. Rond kristallen potje met diagonale lijnen bewerking, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor met zwart emaille, stukje email...
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool gezet een zetrand met geschulpte bewerking. 20-14 mm. ø 55, ca 6,1 gram. In goede staat.