Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
Twintig diverse oude munten uit diverse landen. Gewicht circa 305 gram. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In redelijk/goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.
Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, 3 delig met koffiekan, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd model met gekrulde tuit en grepen. Geplaatst op 4 pootjes. 22x14x23cm, 14x9x10cm en 11x7x14cm. Totaal ca 10...
Geelgouden oorhangers, 585/000. Brisures met een peervormige hanger versierd met een witgouden element met een singlecut geslepen diamant. lengte 34 mm, ca 3,6 gram. In goede staat
Mooie witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Entouragering met in het midden een grote ovale blauw saffier, 10x8 mm, met een rand met 12 grote briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,20 crt...
Prachtige zilveren bouilloir, ovaal gevormd model versierd met parelranden en geplaatst op een ovale voet met 4 ivoren pootjes. Op de zijkant voorzien van een wapenschild gravure met kroon. 29x21x35cm...
Lot zilveren sieraden met munten: 2 broches gemaakt uit dubbeltjes en een halve gulden, en een zilveren muntrand met getorste rand bezet met een 500 lira 1983.
Gouden ring, 585/000, met diamant. Fantasiering met in het midden 2 briljant geslepen diamanten in een optaande chaton met aan de zijkanten 2 krullen bezet met een diamantje. Totaal ca 0,14 ct. ca 2,6...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven en geciseleerd model op ovale voet met floraal decor met een rand met getrembleerd patroon. Voorzien van grepen met putti's en bokalen met bloemen. MT.:...
Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal gecontourneerd model op een ovale voet met gelobde bewerking, geplaatst op een houten basement met aculadevorm. De deksel is voorzien van een knop in de vorm van een...
Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...
Bijbel met bruin lederen bewerkte kaft voorzien van dubbele zilveren sloten en rand. Bijbel met goud op snee, voorzien van dubbele gecontourneerde sloten met voorstellingen en een opengewerkte rand me...
Zilveren klemband, 925/000, met een gezaagd Oosters decor, met getrembleerde bewerking. breedte 23 mm. ca 35 gram. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Gouden rozetten bezet met 9 gefacetteerde granaten. ø 14 mm. ca 4,1 gram. In goede staat
Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...
Bijzonder antiek zakhorloge in bijzondere BWG zilveren kast met bewerking. Voorzien van witte emaille wijzerplaat, wat beschadigd en een wijzer ontbreekt. Johnson at Walton. Horloge moet gerestaureerd...
Kristallen inktpot met zilveren dop en hals, 925/000, Sheaffer. Rond kristallen potje met diagonale lijnen bewerking, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor met zwart emaille, stukje email...
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een grote ovaal gefacetteerde carneool gezet een zetrand met geschulpte bewerking. 20-14 mm. ø 55, ca 6,1 gram. In goede staat.