Diese Webseite verwendet Cookies

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees bronzen sculptuur
Ergebnis: 30 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Groot beeld, Ole Langerhorst.
Startpreis 210 EUR

Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Ergebnis: 35 EUR

2x Indonesische beelden
Ergebnis: 30 EUR

Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.

Bronzen asbak 'eend', 1933
Startpreis 250 EUR

Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, Dante
Ergebnis: 50 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha
Startpreis 120 EUR

Kleine bronzen boeddha
Startpreis 50 EUR