Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Houtgestoken Indische olifant 5060
Houtgestoken Indische olifant

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
7x Oude bronzen figuren 5063
7x Oude bronzen figuren

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Chinees bronzen figuur, Pad 5074
Chinees bronzen figuur, Pad

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Antiek figuur, Griekse vrouw met speren 5086
Antiek figuur, Griekse vrouw met speren

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Oud Chinees bronzen paard 5104
Oud Chinees bronzen paard

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Antiek bronzen figuur door E. Patris 5119
Antiek bronzen figuur door E. Patris

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Bronzen plaquette 5150
Bronzen plaquette

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Beeld, Paard 5082
Beeld, Paard

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Oud bronzen beeld, Kruisridder 5139
Oud bronzen beeld, Kruisridder

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Gesigneerd Marbell figuur 5033
Gesigneerd Marbell figuur

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Egyptisch bronzen figuur 5062
Egyptisch bronzen figuur

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Antieke sculptuur, 1930 5105
Antieke sculptuur, 1930

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw 5132
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Lot diverse metalen figuren (8x) 5146
Lot diverse metalen figuren (8x)

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Antiek bronzen figuur, Eend 5147
Antiek bronzen figuur, Eend

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
3x metalen figuren 5076
3x metalen figuren

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Beeld op marmeren voet 5149
Beeld op marmeren voet

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Bronzen boeddha 5144
Bronzen boeddha

Ergebnis:

20 EUR