Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Gravure, Gezicht op het Westerdok 1481
Gravure, Gezicht op het Westerdok

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
H. Koster? Landschap met figuur 1482
H. Koster? Landschap met figuur

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Antiek interieur 1483
Ongesigneerd, Antiek interieur

Ergebnis:

40 EUR

Hans Mael, Abstract 1484
Hans Mael, Abstract
Startpreis 25 EUR
Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg 1485
Cees Landsaat, Bloemencorso te Halfweg
Startpreis 30 EUR
Verkauft
C. Briels, Surrealistische figuur 1486
C. Briels, Surrealistische figuur

Ergebnis:

50 EUR

Anton Pieck, Kruideniers interieur 1487
Anton Pieck, Kruideniers interieur
Startpreis 100 EUR
Verkauft
P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar 1488
P.W.J. v/d Broek, Leeuwenpaar

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Corneille, Vrouw met duif, kat en vogel 1489
Corneille, Vrouw met duif, kat en vogel

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
J. Smit, Hollandse driemaster en stoomboot op zee 1490
J. Smit, Hollandse driemaster en stoomboot op zee

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Parijs' stadsgezicht 1491
Ongesigneerd, Parijs' stadsgezicht

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
J. Doeleman, Boerin op landweg 1492
J. Doeleman, Boerin op landweg

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Monogram H.B., Winters landschap met boerderij 1493
Monogram H.B., Winters landschap met boerderij

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
P. van Dalsum, Koperen kan met bloemen 1494
P. van Dalsum, Koperen kan met bloemen

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Corneille, Vrouw met twee vogels 1495
Corneille, Vrouw met twee vogels

Ergebnis:

100 EUR