Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
Oude blikken speelgoed Mamod Steam Tractor met spiritusbrander. Afmeting: 18 x 26 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.