Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Duits porselein
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.

Fries kantoortje
Ergebnis: 260 EUR

Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.

Vleugel, gesigneerd.
Ergebnis: 500 EUR

Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.

Stel Chinese figuren
Startpreis 150 EUR

Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.

Commode, orgel gebogen
Ergebnis: 450 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.

Jade Foo hond
Startpreis 70 EUR

Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.

Bouille stijl zuil
Ergebnis: 190 EUR

Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Set 19e eeuwse stoelen
Ergebnis: 40 EUR

Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat

Set zilveren streeksieraden met git
Ergebnis: 90 EUR

Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...

Schommelstoel, eiken.
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.

Beschilderde commode
Startpreis 50 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd,Afmeting 81x102x49cm. In goede staat

14 Zilveren lepels.
Startpreis 70 EUR

Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.

Biedermeier sofa
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.

Prehniet+35 bolletjes.
Startpreis 150 EUR

Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.

Bureau
Ergebnis: 150 EUR

Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afmeting. 80x72x138. In goede staat.

Engels mahoniehouten kabinet
Ergebnis: 175 EUR

Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat

Bloedkoraal
Ergebnis: 50 EUR

Collier van rood/oranje kralen, ø 12 mm. Lengte 42 cm.

Spaanse salontafel.
Ergebnis: 150 EUR

Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse klaptafel, mahonie.
Ergebnis: 100 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.

Wandelstok met plated knoop
Startpreis 60 EUR

Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.

Tapijt "Koerdistan"
Ergebnis: 170 EUR

Oud Perzisch kleed 'Koerdistan'. Fijngeknoopt, rood/zwart etc. Florale decors. Afmeting: 155 x 265 cm. In goede staat.

Bijzetafel, Renaissance-stijl
Ergebnis: 100 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.

Gouden ring met granaat
Startpreis 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovaal bewerkte geschulpte rand en graveerwerk. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 25x14 mm. ø 53 ca 4,3 gram . In g...

Fries eiken kabinet
Ergebnis: 500 EUR

Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.