Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.
Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Twee oude lampenvoeten, 20e eeuw. Eén maal compositiemetaal met boedha's. Eén maal messing verguld met Duitse spreuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke houtgestoken onderzetters. Eén maal kerfsnede hocker, circa 1900. Eén maal Chinese console, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.
Grote tinnen kraantjeskan met gravering op deksel, floraal en Maria Clijssen 1639. 17e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Drie maal divers antiek. Eén maal eikenhouten dekselpot met hengel, plated. Eén maal tinnen schenkkan, 19e eeuw. Eén maal keramieken presenteerschaal. Afmeting: 14 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten schooltas met vogel in roccaille decor. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 39 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude messing hanglamp met contra-gewicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.
Drie maal groot houtsnijwerk Louis Seize. Circa 1780. Met originele polychromie (beschadiging). Afmeting: 35-47 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.