Drie brede metalen armbanden met scharnier versierd met diverse stenen. Breedte 4-5,5 cm
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...
Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...
Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.
Gouden ankercollier met gouden hanger/broche, 750/000 met limoge. Grote limogehanger, ø 48 mm, met fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een geschulpte rand, bevestigd aan een ankercollier. lengte...
Antieke apothekerskist met achttien flacons en medicijnen. Ca. 1900. Afmeting. 15x30x24 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. V...
Zilveren kannetje op comfoor, 833/000, kannetje met bolle buik voorzien van een scharnierend deksel met parelrand, geplaatst op een bijpassend comfoor, met brander, op drie gekrulde poten versierd met...
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...
Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovaal bewerkte geschulpte rand en graveerwerk. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 25x14 mm. ø 53 ca 4,3 gram . In g...
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.
Vier colliers met edelstenen voorzien van een magneetsluiting met steentjes. Met o.a. maansteen, tijgeroog, carneool, agaat turkoois en onyx. Lengte 40-45 cm.
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e-18e Eeuw. Eén maal Libra , weegschaal, hand ingekleurd en met goud. Eén maal Vanno piu pelli di volpi che d'afini in pelliciaria. Afmeting: cia. 18 x 15 cm. en 14,5 x 14 cm...
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram In zeer goede staat
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr
Zilveren sleef, Duits 800/000, met ovale, vergulde bak met tuit. Voorzien van lange steel versierd met een heft met bloem en blad decor. MT.: vermoedelijk H.Meyen & Co, ca 1850-1900. 8x13x41cm. In goe...
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afmeting. 21x31x12 cm. In goede staat.
Drie zilveren vleesvorkjes, stelen met rondfilet randen, MT: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam ca. 1880, 835/000, ca. 54gr. L.: 14cm.
Lang collier van ovaal cabouchon geslepen amethistkralen, 18x14mm, Lengte 120 cm.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Japans lepelkistje met bloemen en vogels gevuld met zilveren vorkjes en lepels, 835/000. O.a. 4 gebaksvorkjes, 5 koffielepels, 3 moccalepels en een suikerschep met bloemensteel. Zilver totaal ca 152 g...
Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Twee zilveren armbanden, 833/000, gemaakt uit bijbelsloten. Een armband versierd met voorstellingen op de elementen met een gecontourneerde vorm, verbonden door middel van jasseronketting. Middenstuk...
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd 33x7x3cm in goede staat.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afmeting. 35x45 cm. In goede staat
Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.
Ongesigneerd damesportret, ca. 1900. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afmeting. 43x27 cm. In goede staat.
H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: De ranch en De schim. Linoleumsnedes op papier. Afmeting. 36x47 cm en 30x40 cm in goede staat.
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse staande moorlamp met polychromie, plated, verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.195 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een briljant geslepen diamant. Gouden ring met een band voorzien van sleuf. In het midden uitlopend en bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0.10 crt SI-H. ø 56. ca...
Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat
Twee tanzanieten ,samen ca. 1,65 ct. Smaragd geslepen (facet). Afmeting: 7 x 5 mm.
Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat
Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Rado dameshorloge, model Florence met vergulde rand en stalen lunette. Voorzien van een grijze originele Radoband. ø 3 cm. Kastnummers: 133.3660.2 37906863. In goede staat
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.