Antieke mahonie bestekcasette met bestek (casette verbogen en gescheurd) omstreeks 1900 met ivoren heften, 6 vorken, 6 messen, negen extra messen met parelmoer. Cond:R 5x29x27cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine omstreeks 1930 66x75x20cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Engelse bijzettafel, mahoniehout met bandintarsia en florale intarsia, geschulpt blad, 62x52x58cm. Cond;G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Ibelo tafelaansteker, cilindervormig zilverkleurig model met gematteerde bewerking. Nieuw ø 4,5x8cm.
Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Oude Chinese of Japanse lakwerkvaas, rood/zwart met floraal decor, 20e eeuw 11cm. Cond;G
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Zes antieke Franse eikenhouten gestoken Henry Deux stoelen, omstreeks 1880, 1 stoel erg wankel, stoelen met soorten stoffering in goede staat. 107x48x44cm.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Zwarte Tibetaanse trappenkast, geheel is met diverse figuren gedecoreerd, kast is tweezijdig te gebruiken. 154x162x35cm. Cond:G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Prachtige antieke Amsterdamse staande klokkast, 18e-19e eeuw, gerestaureerd, geheel ingelegd met vazen en floraal decor, ook de zijkanten, 228cm. Cond;G
Grote kersenhouten eettafel, 2 krassen op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x95x209cm.
Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten Barok geldkist met ijzeren beslag met 3 sloten en 2 sleutels, in goede staat 55x85x33cm.
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Grote antieke Chinese penselenpot omstreeks 1900 of ouder met tekst en rondom figuren in landschap. 17,9x14,2øCm.
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen tablets, familie Verte, 20e eeuw landschappen en paradijsvogeldecor, in goede staat 22-25cm.
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G
Twee delen oud Duits wit porselein 2e helft 20e eeuw, Hutschenreuther vaas mat wit, en Hutschenreuther dekselpot mat wit, in goede staat 13-15cm.
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G