Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Jugendstil vaas gesigneerd Köck, scheur bovenrand, 20e eeuw, 23,5cm. Cond:R
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Gouden ring, 585/000, met 3 bloedkoralen. Zogenoemde bandring versierd met 3 bloedkoralen, 2 peervormen een ovaal geslepen bloedkoraal, 5 mm. ø 58 ca 2,3 gr.
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Zilveren pijpencomfoor, antiek, op drie krulpoten en voorzien van een houten steel, in Lodewijk XIV-stijl. Het comfoor is voorzien van een gecontourneerde opgesoldeerde rand met palmetten en filetrand...
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep, diverse fraaie slijpsels en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren bovenrand met schenktuit en parelrand, Mt. P.J Bierenbroodspot en J.P v/d...
Twee zilveren roomlepels. 835/000 met gekrulde steel. Eén steel is voorzien van een schild en versierd met een konijn. MT.: H.Reitsma, Sneek jl.tL1878 en een roomlepel met een hartvormig schild versie...
Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
Twee zilveren broches, 835/000, versierd met markesiet. Een broche in de vorm van een paraplu en een broche in de vorm van een zeilboot. Grootte 30 mm. ca 8,5 gr. In goede staat.
Zilveren fazant, met robijnrode ogen. Prachtig tafelstuk. 31x8x15 cm. ca 666 gr. Importeursteken: Reed & Barton Europa b.v. Zeist, 1973-1986. In goede staat
Negentiende eeuws Chinees porseleinen familie Roze trekpot met figurendecor. 12x15x8,5øcm. Cond:G
Casette met Engelse zilveren kinderset, 925/000, bestaande uit een eierdop, servetband en een lepel. De eierdop en de servetband zijn versierd met fraaie krulgravures, een golvende stippelrand voorzie...
Elegante witgouden tennisarmband, 585/000, bezet met witte en zwarte diamanten. Tennisarmband gemaakt uit fijne ronde zetkasten beet met witte diamanten, totaal ca 0,60 crt, en zwarte diamanten, totaa...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een slee getrokken door een paard, 6x2x2,5 cm, en een koets met een paard en een man op de bok. 7,5x2,3x4cm Totaal ca 50 gr. In goede staat
Kavel met 13 Nederlandse munten waaronder; 2,5 Cent (4x1916, 1x1929 en 2x1941), 5 Cent (2x1943) en 10 Cent (2x1942 en 2x1943). verschillende condities
Fraai zilveren kraanvogel, Spaans, 925/000. Sierlijke kraanvogel als tafeldecorstuk. 8x20x16cm. ca 146 gr. In goede staat
N. Gumberger, Duitse school, 1822-1898, berglandschap met waterval, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond:G
Kavel met 12 munten Nederland: 1x 2,5G 1872 Willem III, 1x 1G 1929 Wilhelmina, 1x 1/2 Gulden 1929, 1x 1/2 Gulden 1930, 1x 25 cents (1905?), 1x 25 cents (onleesbaar), 4x 10 cents (1937, 1944, 1941, 193...
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
Drie davo postzegelalbums met postzegels van holland, postfris en gestempeld, deels gevuld, bevat ettelijke interessante series 13x29x33cm. Cond.:G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G