Oude Spaanse Bajonet WO.II Artilleria Nacional Toledo, in goede staat 55cm.
Antiek bronzen heilig kruis, omstreeks 1900 in goede staat 44cm.
Vooroorlogse 3 delige schrijfset, briefopener, vulpen en lakstempel, messing met baceliet 23x8x3cm. Cond:G
Vooroorlogse Gestetner drukmachine, ongeveer 30kg.(handelsmaatschappij Amsterdam) in goede staat 45x90x38cm.
Kleine bronzen kaarsen kroonluchter, 20e eeuw in goede staat 37x40øcm
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.
Stel Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1900 met adelaars, in Barokstijl 40x42x27cm. Cond:G
Negentiende eeuwse houtgestoken Koranhouder, in goede staat 24x36x19cm.
Verzamelalbum Brittisch sporting prints, antiquarisch met gelithografeerde platen, betreffende paardensport, in goede staat 34x47x1cm
Zes antieke messing fotolijsten omstreeks 1900, twee met beschildering en 4 met foto 10-12cm. Cond:G
Zeven delen Duits Rosenthal porselein, Bavaria model, P.H. Rosenthal letter E omstreeks 1920, grote schaal met zes borden, floraal decor, 21-30cm. Cond:R/G
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Drie delen porselein, Duitse rijk met swastika gemerkt, omstreeks 1940, 2x Bavaria(1 bord haarlijnen) 23x23,5ø Cond:R/G
Duitse Rosenthal porseleinen theekan, Kronach Bavaria met bruin glazuur, in goede staat 21cm.
Duits verzamelalbum, illustrierte filmbühne 1950/1960, foto Inga Wolf, Carl Bay, Ulli Martin, handgesigneerd, leuk tijdsbeeld Duitse geschiedenis 6x24x31cm. Cond:G
Lot Duitse marine spelden en knopen en doosje met kaarten, erekruis feldpostkarten en foto's derde rijk etc. Cond:G
Vier antieke fotoalbums met diverse foto's in goede staat 22-26cm.
Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat
Ru van Rossum '86, 1924-2007 Amsterdam, titel: Griekse variaties VIII Daedalus en Icarus nr 3/5, epreuve d'artiste, ingekleurde etd op papier 70x49cm. Cond:G
Ongesigneerd olieverf omstreeks 1900 portret Tochter Baron von Colin von fehlen Oppenheim. an das Leo Baeck Institute in goudkleurige lijst, 31x26cm. Cond:G
Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovale fotolijst met zilveren plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt uit blauw velour. 21x13 cm. In...
Fraaie zilveren fotolijst. 84 Zolotniks, versierd met emaille. Ovaal medaillon voor foto in een zilveren gecontourneerde plaat prachtig versierd met diverse kleuren emaille. De achterkant is gemaakt u...
Zilveren fotolijst met brede Jugendstil versierde rand. 925/000. Fotolijst met afgeronde hoeken met brede rand, 4 cm versierd met bloem en bladbewerking. 21x26 cm. Italiaans.