Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R
Drie oude Duitse porseleinen figuren omstreeks 130-1950, naakt met windhond, naakt met jurk, knielende naakte dame, 15-21cm. Cond:R/G
Antieke Royal Dux Deutschland porseleinen figuur, omstreeks 1930, voorstellende een naakte dame in goede staat 38cm. Cond:G
Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R
Vijd oude porseleinen figuren, danseressen, Sitzendorf, Unterweissbach, minimale beschadigingen10-23cm. Cond:R/G
Vijf oude Duitse Rosenthal porseleinen Weihnachtsteller, design Björn Winblad, 1977-1974-1979-1976-1978, in goede staat 18,7cm
Oude Chinese Familie Verte dekselvaas met rondom landschapsdecor(gemerkt) 1e helft 20e eeuw of ouder minimale haarlijn bovenrand 37,5x22,5cm Cond: R-G
Negentiende eeuws Frans porseleinen azijnstel met handgeschilderd floraal decor en gouddecor, mooie kwaliteit 16-17cm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein/keramiek celadon kopje, tafelschaaltje, capucijner kom 6-11cm
Oude Duitse gesigneerde keramieken vaas Seinsberg, blauw-creme-rood glazuur 27cm
Vier Delftse blauwe borden 18e eeuw met figuren en floraal decor, glazuurschade en gelijmd.
Twee grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met floraal decor, randglazuurschade, ø31cm. Cond:R/G
Drie 18e eeuwse polychrome beschilderde Delftse schotels, bloemvaas letters P.W, stadhouder Willem V PW DS, stadhouder Willem V met spreuk(gelijmd) 22-27cm. Cond:R/G
Vijf delig 19e eeuws Delfts polychroom kaststel, gemerkt de klaauw in goede staat 21-33cm.
Grote 18e eeuwse Delftse vistreef (haring) twee scheuren, ingelijmd 38ø Cond:R
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Antieke Delftse polychrome koe 18e 19e eeuws, hoorns en juk beschadigd 20x28cm. Cond:R
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein, 1 dekselpot, Capucijne omstreeks 1800 in goede staat, 1 17e/18e eeuws bord met floraal decor en een geribbelde rand, (minimale chip) en 1 17e/18e eeuws Queng Lung ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van Geisha in tuin, beide haarlijn en chip 28ø Cond:R
Chinees porseleinen kom Kang Xy, 17e-18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand, gemerkt, haarlijn 7,3xø15cm. Cond:R
Zeer grote diepe 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissendecor, floraal en geschulpte rand, 2 oude haarlijnen, 6,5-32cm Cond:R/G
Achttiende eeuws Chinees porseleinen servies, floraal decor met insecten, bestaande uit: trekpot, kom, 4 kop en schotels, twee schotels, 3 kopjes, beschadigingen 5-14cm. Cond:R
Drie delen Familie Roze porselein 2 diepe bordjes met floraal decor(goed) 1 bord met floraal decor en kippen decor (randglazuurschade) 17-ø26cm Cond:G
Gesigneerde Japans porseleinen vaas 18-19e eeuws, met floraal, figuren en landschapsdecor, in goede staat (Imari) 31cm.
Negentiende Eeuwse Imari porseleinen kom met goud en floraal decor. 8,5xø16 cm. In goede staat.
Keramieken opengewerkte schaal met onderschaal, gemerkt Waechtersbach Germany ca. 1900 in goede originele staat 10x26x21cm.
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met bloemen en gouddecor, 17-delig, theekan, koffiekan( tuit gelijmd), suikerpot, melkkan, 2 schalen 10 kop en schotels, 12 gebaksbordjes.
Groot 19e eeuws Imari porseleinen bord met geschulpte rand en florale decors in goede staat 36,8ø
Set van 9 18e-19e eeuwse Japans porseleinen borden met tuindecor, en geschulpte omranding 21,5cm Cond:G
Twee grote antieke Chinees of Japans porseleinen schotels omstreeks 1900 met paarden en floraal decor 34øcm.
Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G
Grote keramieken kunstenaarsvaas als lamp 20e eeuw 115x70ø Cond:G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G
Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G
Drie 19e eeuwse Franse Fayence scheerbekkens met Floraal decor, 1x gelijmd. 27-29 cm. Cond.: R-G
Zestien delen oud Herend porselein o.a kandelaar, asbak, schaaltjes vaasjes kannetje etc (chips en haarlijnen mogelijk) 7-24cm Cond:G
Oud Fürstenberg porseleinen serviesje 20e eeuw met roze rood floraal decor, koffiekan, 6 kop en schotels, melk en suikerpot in goede staat 6-20cm
Drie oude, antieke Engelse keramieken Toby Juugs, o.a. gemerkt Wood & Sons, Tony Wood Staffordshire en de grote gemerkt: Burlington Shaw & Sons. 15-23 cm in goede staat. Cond.: G
Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R
Zware antiek Chinese spekstenen musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G
Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm
Zeldzame antieke witte Petrus Regout Maastricht, waterreservoir en wasbak omstreeks 1880 (chip wasbak) 20-40cm Cond:R/G
Grote Herend porseleinen lamp, met vlinder en floraal decor, 57cm. Cond:G
Oude porseleinen figuur met zwaardentekens, omstreeks 1900, Meissen Volkstedt Rudolstadt, vrouw met stok en druiven, in goede staat 28cm
Russisch porseleinen figuur, gesigneerd 20e eeuw voorstellende een matroos en machinepistool 21cm
Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G
Antieke Engelse Wedgwood schaal met onderschotel omstreeks 1900, opengewerkt S.Y.M, creme kleur 10x25x19cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws porseleinen Biedermeier/Empire servies Handbeschilderd met landschapsdecor, bestaande uit: theepot, grote roomkan, suiker, dekselpot, grote schaal met barst, 6 kop en schotels waarvan ...
Grote Goldscheider Wien keramieken Arend op rots nr 4810 87 14 MII gesigneerd Facke 27cm in goede staat
Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Antiek Engels keramiek servies Johnson Bro's, met floraal decor en geschulpte rand, 6 delen goed, 5 borden beschadigd, 23xø31cm. Cond:R
Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Antieke Chinese schenkkan celadon aardewerk, stijl Song Dynasty 21xø20cm.
Schilderij C.J. de Vogel Dordrecht 1824-1879 Hollands zonnig landschap met boerin, koeien en boerderij olieverf op linnen zittend in handgemaakte vergulde lijst.
43x32 Cond. G.
Ongesigneerd duits riviergezicht ca. 1800 met figuren bij paard en huis aan een rivier.Olieverf op paneel 19.5x13.5 Cond. G.
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R
Negentiende eeuwse rijkgestoken eikenhouten Renaissance kast, 2 laden, 4 deuren, cherubijnkoppen en putti. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, 189x140x65cm.
Uniek Balmain horloge, model B-Crazy, met milanees gevlochten band, langwerpige kast en 2 passanten bezet met diamanten. Edelstaal met clipsluiting. Breedte horloge 2 cm. omtrek 16 cm. In zeer goede s...
Lot diverse sieraden bestaande uit een zilveren bedelarmband, zilveren hanger met zirconia, 2 zilveren ringen met steen, een zilveren muntrand, 3 zilveren kettingen met hangers en een amethistcollier.
Kavels diverse munten, onder andere; halve wekpot met munten uit diverse landen, 2x setje euromunten, 6x muntensets gulden ('s Rijksmunt Utrecht) en twee doosje van 's Rijksmunt Utrecht met elk 1x gul...