Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen figuur ca. 1970
Ergebnis: 100 EUR

Moderne bronzen figuur van een naakte dame omstreeks 1970, ongesigneerd in goede staat 39cm

Antieke engel
Ergebnis: 100 EUR

Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G

Bronzen kat
Ergebnis: 95 EUR

Grote egyptische bronzen kat, 2e helft 20e eeuw 47cm Cond:G

Marmeren portret
Ergebnis: 90 EUR

Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G

Bronzen beeld naar Dali
Ergebnis: 85 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwevende vrouw aan tafel, naar Salvador Dali, in goede staat 28,5x20x7cm

Bronzen beeld, Son of the sun
Ergebnis: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw Son of the Sun met monogram S.D met zwart marmeren sokkel, in goede staat 35x29x9,5cm

Bronzen zeemeermin
Ergebnis: 75 EUR

Bronzen lampenvoet in de vorm van een zeemeermin, 49cm

Houten heilig figuur, 20e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Oude houtgestoken heilig figuur, naar 18e eeuws voorbeeld (krimpnaad), H.: 40cm. Cond.: G

2 Stenen figuren
Ergebnis: 70 EUR

Twee natuurstenen figuren 2e helft 20e eeuw, voorovergebogen vrouw en pinguin 42-47cm Cond:G

Chinees houtgesneden figuur
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, voorstellende een oudere monnik met draagstok 25cm in goede staat.

2 Bronzen figuren
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude bronzen delen, 1x kleine kruipende Krishna (figuur uit de Hindu-mythologie) met een boterbal in de hand (vermoedelijk India), en ringvormig object 7-8cm

Antiek beeld
Ergebnis: 50 EUR

Antiek compositiemetalen figuur omstreeks 1880, Romein op canape originele zwaard mist 31x33x18cm Cond:R/G

Vernikkelde kakatoe
Ergebnis: 45 EUR

Bronzen vernikkelde kakatoe op tak, 2e helft 20e eeuw 31cm. Cond.: G

6 Afrikaanse beelden
Ergebnis: 40 EUR

Zes oude Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw in goede staat 29-40cm.

2 Natuurstenen borstbeelden
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Afrikaanse natuurstenen figuren 20e eeuw, 1drinkbeker met deksel en vrouwengezicht, 1 herenbuste 15-20cm

Bronzen Boedha
Ergebnis: 40 EUR

Oude bronsgegoten boedha 19e-20e eeuw in goede staat 16x11x7cm.

Boeskoolmannetje, kip
Ergebnis: 35 EUR

Bronzen Oldenzaals boeskoolmannetje, ontwerp door: Jan Kip 1926-1987 15cm Cond:G

Beeld
Ergebnis: 30 EUR

Zwaar composiet gegoten beeld van kunststof 2e helft 20e eeuw 42x33x18cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, Plechelmus
Ergebnis: 30 EUR

Zware oude bronzen plaquette, plechelmuskerk Oldenzaal, 20e eeuw, in goede staat 20x18x1cm Cond:G

Beeldje, St. Antonius
Ergebnis: 25 EUR

Antieke bronzen figuur Sint Antonius op Albasten voet in goede staat, 15,5cm Cond:G

Beeld, Hermanek
Ergebnis: 20 EUR

Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G