Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
5 Etsen, Jos v/d Berg 1494
5 Etsen, Jos v/d Berg

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Fritz Menzel 1500
Fritz Menzel

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Schilderij, landschap 1502
Schilderij, landschap

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Schilderij, landschap boerderij 1482
Schilderij, landschap boerderij

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Gravure, 17e eeuw 1488
Gravure, 17e eeuw

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
38 Pastels en tekeningen 1495
38 Pastels en tekeningen

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Pastel, stilleven 1509
Pastel, stilleven

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij, boten 1528
Schilderij, boten

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij, Verveer 1529
Schilderij, Verveer

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Schilderij, stilleven 1501
Schilderij, stilleven

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Gravure, 17e eeuw 1504
Gravure, 17e eeuw

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Hollandse ets, 18e eeuw 1508
Hollandse ets, 18e eeuw

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Schilderij, landschap 1511
Schilderij, landschap

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Diverse grafieken en tekeningen 1514
Diverse grafieken en tekeningen

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Etsen Enschede 1515
2 Etsen Enschede

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Sivert '78 1520
Sivert '78

Ergebnis:

15 EUR