Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Delfts blauw kaststel
Ergebnis: 30 EUR

Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G

16 Wedgwood borden
Ergebnis: 30 EUR

Zestien Wedgewood borden of Etruria omstreeks 1950(minimale chip mogelijk) 26,5cm ø CondG

Chinese schotel
Ergebnis: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R

2 Satsuma vazen
Ergebnis: 30 EUR

Twee Japanse satsuma vazen met decor van goud, figuren en landschappen ca. 1900 in goede staat 32xø17cm.

3 Chinese kommen
Ergebnis: 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R

Klein borstbeeld
Ergebnis: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

4 Imari borden
Ergebnis: 30 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden allen met floraal en paradijsvogel decor 22øcm Cond:G

Vier porseleinen figuren zoen
Ergebnis: 30 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G

2 Imari dekselpotjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

4 Hollandse borden
Ergebnis: 25 EUR

Vier diverse oude/antieke Hollandse borden: 1x Soc. Ceramique "Herrijzen Nederland", 1x Soc. Ceramique "Oranjehuis Koningskind", 1x schaal Oud Delft "Amor" (chip) en 1x 18e eeuws Delfts bord (beschadi...

4 Chinese kommen
Ergebnis: 25 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R

Twee kastkommen goudsteen
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm

Diverse delen serviesgoed
Ergebnis: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G

4 Delen imari
Ergebnis: 25 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

2 Imari kraagvazen, klein
Ergebnis: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G

Beeld, man
Ergebnis: 20 EUR

Oude antieke Chinese keramieken figuur met craquele glazen voorstellende een man met tuingereedschap 20e eeuw 34,5cm

3 Delen Duits aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...

5 Porseleinen beeldjes
Ergebnis: 20 EUR

vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G

4 Imari borden
Ergebnis: 20 EUR

Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm

3 Delen Chinees
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G

3 Tegels, vogels
Ergebnis: 20 EUR

Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R

4 Imari vaasjes
Ergebnis: 15 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen o.a: 1x kleinere kraagvaas (haarscheur), 1x kleine vaas(fijn decor, restauratie), 1x grotere vaas (goed) en 1x kleine vaas ca. 1800 16-18cm. Cond.: R-G

3 Imari borden
Ergebnis: 15 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen figuren
Ergebnis: 10 EUR

Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x Bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M