Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Goudkleurige spiegel met parelrand, 2e helft 20e eeuw, 102x78cm Cond:G

Spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Langwerpige goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw 130x30cm Cond:G

Notenhouten 3-laden commode
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse notenhouten 3-laden barokstijl commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x90x43cm.

Spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke halspiegel met bewerkte stucklijst omstreeks 1900, geslepen spiegel 110x62 cm Cond:G

Chinese tafel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Chinese houtgestoken tafel voor vaas of bloempot, 1e helft 20e eeuw 31x32ø Cond:G

Mahonie spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G

Louis Philip vitrinekastje
Ergebnis: 40 EUR

Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G

Eiken kapstok
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstok met messing kledinghaken, leeuwenkoppen en vogelvoorstelling 100x35x12cm Cond:G

Bijzettafeltje, geschulpt
Ergebnis: 30 EUR

Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.

Ovaal tafeltje, Louis Seize stijl
Ergebnis: 30 EUR

Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm

Eikenhouten wand vitrinekastje
Ergebnis: 30 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.

Rond bijzettafeltje
Ergebnis: 30 EUR

Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G

Marmeren tafel (onyx)
Ergebnis: 30 EUR

Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm

Hutkoffer
Ergebnis: 25 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R