Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.