Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
4 Duits porseleinen beelden 6281
4 Duits porseleinen beelden

Ergebnis:

40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1229
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 80 EUR
Scheerset in houten kist 2337
Scheerset in houten kist
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Japanse vaas met drakenfiguur 6298
Japanse vaas met drakenfiguur

Ergebnis:

80 EUR

2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust) 1246
2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Startpreis 40 EUR
6 Keramieken pot lids 6315
6 Keramieken pot lids
Startpreis 90 EUR
Kleine petroleumlamp, rood/messing 2354
Kleine petroleumlamp, rood/messing
Startpreis 90 EUR
Tibetaans sieradenkistje, 8-hoekig 2371
Tibetaans sieradenkistje, 8-hoekig
Startpreis 40 EUR
Vier Imari borden 6332
Vier Imari borden
Startpreis 25 EUR
2 Cloisone vazen 2384
2 Cloisone vazen
Startpreis 40 EUR
Bronzen vergulde kandelaar 2388
Bronzen vergulde kandelaar
Startpreis 400 EUR
Verkauft
2 Grote Satsuma vazen 6349
2 Grote Satsuma vazen

Ergebnis:

70 EUR

Dolk 2402
Dolk
Startpreis 80 EUR
10 Delen Chinees porselein 6366
10 Delen Chinees porselein
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Chinese theepot 6383
Chinese theepot

Ergebnis:

50 EUR