Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Klok porselein
Startpreis 320 EUR

Oude Franse porseleinen klok met een Frans 8-daags uurwerk met halfuurslag. Beschilderd met gouddecor, landschap en bloemen (zonder slinger). Porselein is in goede staat 39x25x17cm.

2 Glazen houdersmet zilveren deksel
Ergebnis: 130 EUR

Twee fraaie kristallen houders met zilveren 925/000 deksels, een klein kristallen potje met bewerkt ruitslijpsel met zilveren deksel met florale bewerking ø7x5cm mt Albert Baker&co jl. F:1901 London,...

Bronzen Chinese vaas
Ergebnis: 60 EUR

Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G

Zilveren vesta
Startpreis 60 EUR

Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G

Parfumflacon met zilveren dop
Startpreis 50 EUR

Antieke parfumflacon met zilveren dop, 835/000. Langwerpig ovaal model in banen met facetten geslepen kristal voorzien van zilveren dop met bewerking. 9x2 cm. Cond.: G

Friesche stoelklok
Startpreis 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

Sieradenkastje
Startpreis 30 EUR

Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G

Choker WG/GG briljant
Startpreis 450 EUR

Fijne choker WG/GG 585/000 met briljant. WG collier met vierkante schakel, ø1.1 mm, met in het midden een GG deel, maanvormig bezet met briljanten, totaal ca 0.16 crt W/P. Het collier is voorzien van ...

Gouden oorringen
Ergebnis: 90 EUR

Fraaie creolen GG 585/000, bol model met scharnier. ø 22 mm. breedte 4.5 mm. ca. 2.95 gr.

Wit gelakte Grutterskast
Startpreis 800 EUR

Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

Witgouden hanger kyaniet/diamant
Startpreis 350 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met kyaniet en diamant. Fijn venetiaans collier met een langwerpige hanger met onderaan een grote kyaniet, ca 2.4 crt, rond gefacetteerd ø 8.5 mm. In het hangeroog zitten ...

Zes vergulde zuurvorkjes
Startpreis 30 EUR

Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen 9cm

2 Antieke kolenkitten
Startpreis 30 EUR

Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G

Kruithoorn, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR

Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G

Secretaire
Startpreis 7.500 EUR

Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...

EIken Jugendstil buffet
Ergebnis: 100 EUR

Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.

Zilveren couvert
Startpreis 50 EUR

Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm

Hanger, blauw saffier
Startpreis 275 EUR

Collier en hanger, GG 585/000 met ioliet en diamant. Fijn singapore collier met hanger in de vorm van bloemen. Twee rozetten van ioliet, ca 1.26 crt. met 2 kleine diamantjes, 0.01 crt. Grootte 22x16 m...

Kristallen odeurkarafje
Ergebnis: 50 EUR

Fraai antiek geslepen kristallen odeurkarafje op voet met geslepen ster en zilveren (925/000) montuur met originele geslepen kristallen stop, Chester anno 1911, 16,5xø5cm.

Dupont aansteker
Startpreis 50 EUR

Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G

Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot
Startpreis 50 EUR

Antieke messing WMF sigarenknipper in de vrom van een hangslot(Duitsland omstreeks 1900) in goede staat 10,5cm

Gouden ring met witopaal
Startpreis 125 EUR

Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.

Kandelaar, 18e-19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm