Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G
Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G
Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G